Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék minél hamarabb...

Szeretnék minél hamarabb testépítő nagyságú izmokat. És tud edzéstervet, étkezést stb-t mondani? És teljesen szteroidmentesen szeretnék megizmosodni. Tudom lehet hülye kérdés, de felraknátok pár képet? Hogy hogyan alakul évente mondjuk?

Figyelt kérdés

Ha lehetne még én itthon szeretnék edzeni. Van jó pár edzőkészletem. Jó lenne egy ilyen test:

[link]

Tudom, ezért éveket kell dolgozni. De tudnátok segíteni? Én úgy gondoltam, hogy először szeretnék valahogy így kinézni, aztán utána ráhajtani, hogy "keményebbek" legyenek az izmaim. Tehát először ilyen jól felduzzad izmokat szeretnék. Remélem értitek majd, és tudtok segíteni.


2010. jún. 15. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A fizikai erőből következik az izomméret, nem fordítva. Nem tudsz először nagy izmokat építeni, aztán használhatóvá is tenni őket.
2010. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Menj el segédkőművesnek, ott megizmosodsz, mikor a betonkeverőbe dobálod a sódert vagy amikor tolod a talicskát. Vagy járj ninjutsu edzésekre. XD
2010. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Lehetetlen.

Ha felduzzadt izmokat akarsz akkor ahhoz fehérjeporokat, meg mindneféle szarságokat kell szedni.

Ez gyorsan "felfúj", de ahhogy abbahagyod az edzést, sokkal gyorsabban épülnek majd le az izmaid, mint annak, aki semmi ilyet nem használt.


Aki pedig nem használ semmilyen kiegészítőket, én saccolok egy laza 10 évet (!!!!!!!!!!!!!!!!!), mire ilyen teste lesz, az iszonykemény edzésekről meg ne is beszéljünk. ...szóval gondolkozz el egy kicsit.


Otthon meg ha nincs gyakorlatilag komplett konditermed, akkor ugyancsak felejtős, hogy ilyen szinten kidolgozott tested lesz.

2010. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. De, hallottam olyanról, hogy a hollywoodi sztárokat 15-20 hét alatt felpumpálják ilyenre. Persze, gondolom telenyomják szteroiddal is. De, én nem szeretnék szteroidot szedni. Naponta mivel nyár van van egy csomó időm. Nem tudok semmit sem csinálni. Ezalatt az idő alatt tudnék edzeni napi 5-6 órát is. Persze nem egy huzamban:) És amikor vége a nyárnak, akkor is napi 2-3 órám biztos, hogy lesz edzeni. Itthon, pedig rengeteg edzőkészlet van. Persze, csak az elején szeretnék itthon edzeni. Ha már felszedtem egy kis izmot, akkor már majd elmegyek konditerembe. Amúgy, meg már fél éve próbálok kondizni, azt csinálni, amit az iylen hirdetésekben írnak, de egyáltalán nem segítenek. Remélem itt tud majd valaki. Csak egy edzésterv kéne majd, amit itthon is tudok végezni.
2010. jún. 15. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Heló . Figyelj , ha megírod privát üzenetben az msn-címedet , akkor én segítek neked edzésben , étkezésben , mindenben , de akkor meg kell bíznod bennem :D:D Várom az e-mailed .
2010. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15-20 hét alatt, táp kiegek nélkül felejtsd el a hollywoodi testet öcsém!


cseszeheted a napi 5-6 óra edzésedet is, mert nincs értelme, az izmoknak kell regeneráció is, ez idő alatt épülnek fel újra, és erősödnek meg.

2010. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:
53%

"Ha felduzzadt izmokat akarsz akkor ahhoz fehérjeporokat, meg mindneféle szarságokat kell szedni.

Ez gyorsan "felfúj", de ahhogy abbahagyod az edzést, sokkal gyorsabban épülnek majd le az izmaid, mint annak, aki semmi ilyet nem használt."

Elmesélhetnéd, hogy mi a bajod a "fehérjeporokkal". Ez a tejből, ultraszűréssel kivont magas biológiai értékű protein. Kaja. Vagy szerinted a csirkemell is "felfúj" és miután abbahagyod az edzést, kihugyozod a bicepszedet? Elárulom, hogy a nagy izomtömeg edzés és megfelelő táplálkozás nélkül mindenképpen leépül. Tápanyagforrás a szervezetnek, ráadásul felesleges a hétköznapi élethez, és a fenntartása iszonyat sok energiát követel a testtől.

2010. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!