Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki a szeretet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki a szeretet? (szerelem) Mennyi idő kell hozzá hogy biztosra tudjam mondani: szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit furcsak kérdés, de nyilván nem egyik napról a másikra alakul ki. Nektek mennyi időbe telt mire tudtátok h ez biztos szerelem? Mit éreztetek?
2009. dec. 23. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés engem is érdekel

18/F

2009. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kicsapongó életet éltem, most kb 5 találkoztam valakivel, és annyira elragadott, hogy szinte magamról nem tudtam. Minél jobban megismertem, annál jobban éreztem, és érzem, hogy ő az igazi. Jelen időt azért használom, mert még mindig alakulóban van, egyikünk sem akarja elsietni.

Hogy mit éreztem?

Lassacskán létszükségletté válik a másik jelenléte, rossz ha nincs velem. Egy mosolyától néha még most is összerándul a gyomrom. Amikor már azt hittem, hogy ismerem, és minden gátlásom levetkőztem, egy pillantásával még zavarba bír hozni. Elveszek a szemében.


Gyönyörű csöpögős nyáltenger lett, de körülbelül ilyen. :)

2009. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tudni, hogyan alakul ki, több elmélet van, egyesek szerint kémia. Minden embernél változó, van aki egyből tud szerelmes lenni szinte, valakinél több idő. De egy biztos, ha szerelmes vagy, biztosan fogod tudni. Amíg nem vagy biztos, addig nem vagy szerelmes. Én nem tudtam megmondani soha azt a pillanatot, amikor egyszer csak szerelem lett a kapcsolatból, de egy nap arra ébredtem, hogy igen, biztos. Általában 2-4 hét az én esetemben.
2009. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

18:08 lennék

5 hónapja***

2009. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt akkor lehetne pontosan megmondani, ha megfogalmazod, mi az a szerelem. Valakinek már az is azt jelenti, ami nekem még nem, és fordítva.
2009. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

-Szeretsz?

-Nem tudom.

-Miért nem?

-Nem vagyok biztos.

-Kételyek?

-Azok.

-Akkor mit érzel?

-Ez bonyolult. Néha hiányzol, nem bírom, ha nem vagy velem. Szükségem van a jelenlétedre, még ha nem is nézek rád. Néha ellöklek, mert félek. Megijedek tőled, pedig nem bántasz. Néha futnék veled akármeddig, akárhova... csak hogy együtt lehessünk. Néha úgy érzem, nem jó ha itt vagy, vagy nézel, mert elvársz dolgokat. Lehet, hogy nem tudom megtenni. A szívem megszakad ha mással látlak, de nem szólok egyetlen szót sem. Csak elsétálok... Néha utálom, ahogy kinézel. De ezt se mondom soha. A lényed kárpótol mindenért. Nem tudok soha haragudni rád úgy igazán. Pedig lehet, hogy olyat tettél, amiért másnak már nem jutna a bocsánatomból. Néha ha rád gondolok sírok, néha nevetek, néha ordítok, aztán megint ott a mosoly az arcomon. Lehetne egyszerű, de nem... ez bonyolult.

-Akkor szeretsz?

-Azt hiszem...



Ez lenne a "szerelem" ?

2009. dec. 23. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam az a szerelem, mikor meglátom a srácot vagy hallok róla és a szívem kiugrik a helyéről :D

De eddig még csak 2szer volt ilyen :(

Változó hogy mennyi idő alatt alakul ki, szerintem függ a pasitól is :P

21 L

2009. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy leirtad az kb.

es hogy mennyi ido?ez lehet 3nap vagy 1 honap nem az ido a lenyeg hanem hogy az erzes jelentkezzen.

ha ezeket erzi az egyik fel a parbeszedbol az valoszinuleg szerelmes, de a masik felrol nem irtal tul sok reakciot.

netan te vagy a masik fel es csak kiakarod deriteni hogy szeret e?a lenyeg hogy ami van a parbeszedben es azt komolyan gondolta a fel az eleg mely erzeseket erez ahoz hogy azt lehessen ra mondani hogy szerelmes.

Remelem a masik fel is igy erez, mert ha nem akkor...:(

2009. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a párbeszéd nem köztünk zajlott le, a neten találtam és nagyon megtetszett, és amikor elolvastam arra gondoltam h ez lenne a szerelem? Mert ha igen, akkor azt hiszem szerelmes vagyok :)
2009. dec. 25. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:

En 2x voltam igazan szerelmes:)

1x az egyik csajba 3 evig probalkoztam nala de semmi eselyem nem volt...de mindig mikor ram nezett annyira boldog voltam plane ha meg mosolygot is:) akkor elolvadtam

2x Eleg volt 2 nap h beleszeressek annyira megtetszet ossze is jottunk de vegul elhagyott 1-2 dolog miatt 2 honapig sirtam unata annyira beleszerettem --<szerelem elso latasra>--

A szerelem szamomra: orok hiany a szemvedely utan ...

2009. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!