Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kicsi rá az esély?

Nagyon kicsi rá az esély?

Figyelt kérdés
Sajnos a párommal a külföldi munkája miatt keveset tudunk együtt lenni.Eddig nem védekeztunk,mindig kivette mielőtt elsült:) okt.23.-án jött meg a mensim,28.-ig tartot,de ha higiéniás okokból nem kellene betétet cserélni,akkor kb 2betétet használtam volna el,olyan kevés volt mennyiségre.most 31.-én és 1.-én is együtt voltunk,el is ment bennem.eddig úgy voltunk vele,hogy ha becsúszik hagy jöjjön,viszont most rá is álltunk a temára.nagyon kicsi rá az esély,hogy ebben az időszakban teherbe essek?mert a munkája miatt nem tudom mikor tudunk újra együtt lenni,így a peteéréses időszak nálunk kimarad...:(
2013. nov. 2. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!Mi is ebben a cipőben jártunk több mint egy éve próbálkoztunk így és sajna nem hozott eredményt :( Nálunk is ritkán volt otthon a párom és ha mégis ami ritka volt akkor sem volt eredménye.Mi egy költözéssel megoldottuk a problémát és remélem hogy most már pár hónapon belül meg lesz az eredménye. Nem szabad elkeseredni, esély mindig meg van rá :) Fel a fejjel!!! Drukkolok nektek!!Szép napot!!A.
2013. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!