Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatóságit csinálnak...

Átjárhatóságit csinálnak délután is vagy mindenképpen reggel kell mennem?

Figyelt kérdés
Hétvégén mulik el a menszeszem és megyek időpontot egyeztetni.Minden hétköznap 2-ig dolgozom és nem engednek el.Szerintetek megcsinálják délután?
2009. nov. 15. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A mi kórházunkban (Vác) délelőtt csinálják. Reggel kellett menni éhgyomorra (ha jól emlékszem), és 11 körül került rám a sor.

Mivel ez két napos beavatkozásnak számít, kapsz betegállományt aznapra is és másnapra is (ha kérsz).

2009. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem délután 2-kor csinálták meg az István kórházban.
2009. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nekem Debrecenben fogják csinálni a klinikán.Tudom,hogy ez egy pár perces beavatkozás.De mennyi ideig kell bent maradni utána?
2009. nov. 16. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy fél órát fektetnek utána, mert görcsök szoktak ilyenkor lenni. Nekem is volt, hasonlított egy erősebb menstruációs görcshöz, de nem tartott sokáig.
2009. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nagyon félek.
2009. nov. 17. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is féltem, de így utólag azt mondom, hogy nem kell.

Nekem az fájt, amikor a méhszájon bedugták a katétert, az olyan, mint egy csípés, de egy másodperc. Majd feszített, amikor a kontrasztanyagot nyomták be, de nem vészes.

Az nyugtasson, hogy a szüléshez képest ez semmi. Nekem is ez járt a fejemben. És azért csináljuk, hogy szülhessünk! :)

2009. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás, nem lesz gáz. Én is féltem előtte. Nekem sem kellett bent maradni, addig vártam amíg meglett az eredmény és jöhettem haza. Viszont én este nagyon görcsöltem, rosszul voltam. Bánom, hogy nem vettem be korábban görcsoldót. Másnap még izomlázam is volt a görcsöktől :) Szóval amint érzed, inkább vegyél be gyógyszert. De tényleg ne félj!
2009. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!