Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy napja késik, de negatív...

Ha egy napja késik, de negatív a teszt, akkor lehetek terhes? Nekem mindig napra pontosan megjött eddig.

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak az ido tudja megmondani. Mi probalkozunk honapok ota teherbeesni. Multhonapban 4 napot kesett - nem mertem tesztelni...aztan megjott.....szoval csak az ido.
2013. nov. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán van remény csak még nincs elég hcg a szervezetedbe.Vagy felfáztál.Ha 2 nap múlva még semmi akkor tesztelj megint mert 2 naponta duplázódik a hcg a szervezetben.Milyen érzékenységű tesztet használtál?
2013. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg, és megint negatív. 10es érzékenységű
2013. nov. 4. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező én is ugyanebben a cipőben járok :( Második napja nem jön még és negatívak a tesztjeim. Lehet annyira szeretném a babát, hogy beképzelem és azért nem jön meg...én már csak erre tudok gondolni :(
2013. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy lehet, hogy az izgalom miatt. Bár mi még nem terveztünk babát, de ha jön, az sem baj, úgyhogy nálunk nincs annyira stresszelés, csak a tudatlanság... Nem tudom.
2013. nov. 4. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön, esetleg pénteken kellett volna megjönnie. Szombati teszt halvány pozitív, bár már kezdem azt hinni, hogy az is negatív volt, csak odaképzeltem a második csíkot. Tegnapi és mai teszt negatív.
2013. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is késik, nekem is negatív. Nekem sem szokott késni...
2013. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet lányok? Valakinél valami fejlemény? Ma nem bírtam ki és teszteltem egyet reggeli elsőből.Negatív.Még leírni is fáj.:( Holnapra várom,remélem nem jön.Nálatok tünetek?
2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!