Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt sztném kérdezni h szerinte...

Azt sztném kérdezni h szerintetek mennyi az esélye h terhes vagyok? Csináltam két tesztet és negativ mindkettő a 32. napomon vagyok és még mindig nem jött meg de egy hónapja szakitottam a párommal és azóta nem szexeltünk.

Figyelt kérdés
de a melleim úgy fájnak mint menzesz elött

2013. nov. 3. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha negativ a teszt , nem vagy terhes. Ezek a tesztek roppant erzekenyek, 1-2 napos cikluskeses utan mar erös pluszt mutatnak , olyan nincs h negativ legyen
2013. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi h válaszoltál akkor szted menjek orvoshoz vagy várjak még pár napot.barátnőim azt mondták h szerintük stress miatt késik
2013. nov. 3. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Varhatsz meg nyugodtan par napot , es ha negativ a teszt amugy se vagy terhes, en ahanyszor terhes voltam , es racseppentettem egy pici csepp vizeletet a palcikara, egyböl kijött a plusz, nem kellett 3 percet varni, egyböl kirajzolodott, a vizelet racseppentesevel egyidejuleg !

Nagyon erösek ezek a hormonok!

2013. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!