Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha van olyan...

Lehetek terhes, ha van olyan nap, amikor semmilyen tünetet nem tapasztalok?

Figyelt kérdés
Nagyjából a 12. nap lehet az ovu óta.A következő mensim pár nap múlva esedékes(kb 3),de elég rendszertelen.A tüneteim napok óta alhasi görcsök és az oldalam is gyakran szúr,mellnagyobbodás és érzékenység,nagy mennyiségű hüvelyváladék,ingerlékenység,hangulatingadozás,és van hogy be vagyok takarózva és az egyik pillanatban majd meg fagyok aztán nagyon melegem lesz,és autóban hányingerem van és émelygek(de csak autóban,ha ülök,fekszek semmi)...viszont a mai napon egyáltalán semmilyen tünetet nem észleltem még,eltekintve a folyástól és az ingerlékenységtől,pedig az utóbbi 3 napban szinte folyamatosan volt görcsöm és a többi,de az is lehet,hogy csak rástresszeltem a dologra és beképzeltem őket :).Ettől még lehetek terhes?Holnap reggel már csinálhatok tesztet,vagy inkább várjak még vele?

2013. nov. 4. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű hogy minden nap rosszul legyen egy várandós nő. sőt, a rosszullét és a terhesség nem feltétlen jár együtt. örülj neki, hogy ma nincs semmi bajod. nekem pl soha semmilyen fajta rosszullétem nem volt, csak a feszülő cicik. ennyi.

ha gondolod, csinálj tesztet, de nem biztos, hogy már kimutatja.

2013. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló tüneteim voltak nekem is és tegnap délután óta semmi. Nekem minden hónapban 4 és 6 között megjönni, d még ma semmi. Szóval nem tudom... rménykedem. Igaz már van egy 19 hós kislányom. Mikorra nem várod? Szurkolok neked!
2013. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 7.-ére,de most rendszertelen lehet,mert fogamzásgátlót szedtem szeptemberben,igaz csak 1 hónapon keresztül.Nem tervezünk most babát a párommal,ezért nagyon izgulok az eredmény miatt.De ezek szerint ha ennyit tünetet produkálok ebben a korai szakaszban,az esélyes hogy valós?:) vagy csak az izgalom miatt beképzelem?És a tesztet mikor érdemes elvégeznem?
2013. nov. 4. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már csináltam tesztet, eddig negatív, szóval nem tudom...majd kiderül.
2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, 2/3 válaszoló voltam. :)
2013. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-én reggel én is csináltam(25.ciklusnap),és negatív lett,bár akkor még nem is nagyon mutathatott volna mást...holnap vagy holnapután kéne megjönnie,szóval még bármi lehet:) én is szurkolok neked:)
2013. nov. 7. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Előző válaszoló vagyok, nekem sajnos megjött...
2013. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de szurkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön nektek!:) nekem 2-3 napja késik,ha holnap sem jön meg csinálok új tesztet. :)
2013. nov. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!