Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a kórházi...

Kata7890 kérdése:

Lehetséges hogy a kórházi teszt amit csinálnak nem mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalam ugy volt,negativot.mutatott a tesztjuk,es kozbe meg terhes voltam:) masnap ujat csinaltak..
2013. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kórhàzi teszt ugyanolyan vizeletbelógatós HCG teszt, mint amit itthon használunk, az is lehet hibás. Ha tudod/erős a gyanú, hogy terhes vagy, ismételtesd.
2013. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem simán kimutatta a kórházi, pedig csak két napja késett a menzeszem. Nálam vettek vért is. Abban is volt HCG.
2013. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én menszi előtt csináltam egyet az nega lett. Aztán megjott de nem normálisan volt meg,ilyen rózsaszínes barnás volt aztán meg két napig csak barnás folyásom volt. Tegnap csináltattam egyet a kórháznál és negaít lett az is. De minden tűnetem arra utal hogy terhes vagyok. Kicsit aggódom hogy mi lehet ha nem ez. Nagyon szeretnénk babát és reménykedem is hogy hátha sikerült.

Koszonom a válaszokat.

2013. nov. 5. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg nem vagy terhes. Sajnos a tüneteket sok minden okozhatja, pl. lelki tényezők is. A normálistól eltérő menses pedig előfordul egyszer-egyszer, akár hormoningadozás, vagy szintén lelki/pszichés okok miatt.

Szurkolok hogy mihamarabb sikerüljön!

2013. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam már. Mondták ezt is nekem. Lehet hogy csak nagyon szeretném már és ez a baj hogy rágorcsolok erre és beképzelek magamnak mindenféle hülyeséget.

Koszonom a választ. :D

2013. nov. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!