Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden nap vagyok együtt a...

Ha minden nap vagyok együtt a párommal ovulácio környékén akkor összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 18:15
 1/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi más probléma, akkor igen. Én háromszor így estem teherbe, igaz, nekem az ovulációmat stimulálni kellett gyógyszerrel, de aztán ovu előtt-aznap-másnap volt 18-as karikás akció.
2013. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült!
2013. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy jött össze hogy naponta 2x minimum csináltuk és nem azért mert ennyire rákoncentráltunk arra hogy nekünk mindenáron baba kell, hanem mert kívántuk egymást. Sokan mondják hogy 2 naponta kell ahhoz hogy sikerrel járjon az ember. Szerintem ez hülyeség.
2013. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így lett a fiam, ovu előtt 1 hétig, ovu után 1 hétig naponta voltunk együtt, egyből jött is a fiam. 39hkm
2013. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy összejöhet, de tudni kell, hogy így sem garantált a siker. Mi is mindig együtt vagyunk ovuláció előtt-alatt-után, azt is próbáltuk már hogy ahogy elmúlt a mensim, 2 naponta együtt voltunk, de nem lettem terhes. Július óta próbálkozunk.
2013. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!