Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kétségbe...

Ikszdéé31 kérdése:

Lehetek terhes? Kétségbe vagyok esve, nem tudom mi van.

Figyelt kérdés
Megjött a menzeszem okt1-én aztán szeretkeztünk a párommal okt.18án. Utána való héten hánytam. Örültem is, hátha baba, de aztán megjött a menzeszem okt.30-án, de nagyon furcsa volt, 4napig volt, mint szokott, de nagyon kevés volt, 1napra elég volt 2,max3 mini tampon.És fura volt, kevés, és olyan barnás. A hányinger is megmaradt, és sokat fáj a fejem, lehetek mégiscsak terhes? Iszonyat boldog lennék.
2013. nov. 5. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ez lehet akár beágyazódási vérzés is, elöször tesztelj, utána meg menj orvoshoz.
2013. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 andi9208 ***** válasza:
hát lehetsz h az a menzesz,nem is menzesz volt.. csinálj egy tesztet, de a legjobb, ha elmész a nőgyógyászhoz. de az hogy aktus után egy hétre rá máris hánytál volna.. 2 ét a beágyazódás azthiszem, szóval az a hányás még szerintem nem amiatt volt.. viszont az h még most is hányingered van.. a lényeg, h menj dokihoz.. majd ő megmondja.. drukkolok!..:)
2013. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon örülnék ha lenne baba, és igen, a menzesz nagyon fura volt.
2013. nov. 5. 21:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg volt valakinek hasonló? Ja a másik, hogy néha érzem, hogy a jobb petefészkem, hát nem is tudom, mint ha nyomna.
2013. nov. 5. 22:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan hányingerem van, és ha nem vagyok terhes, akkor mitől!?
2013. nov. 5. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

A terhességen kívül még rengeteg betegség, állapot okozhat hányingert. Sőt, akár az is okozhatja, ha te terhesnek gondolod magad. Sokan gondolták magukat terhesnek és a tüneteket is észlelték magukon, de mikor kiderült, hogy még sem, akkor egyből elmúltak a tünetek.

Csinálj egy tesztet és minden kiderül. Remélem igazad lesz.

2013. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szorítok Neked! Bár sajnos én sokszor átéltem ehehz hasonlókat,tüneteket produkáltam,úgy bebeszéltem magamnak,hogy volt hogy késett 2 hetet is,de baba nem volt. :( Szörnyű érzés,amikor végül feladom,a képzelt tüneteim elmúlnak,és rá 1-2 napra meg is jön. :/
2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 andi9208 ***** válasza:
majd írd meg, az eredményt! :)
2013. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még mindig maradt a hányinger, és a petefészkem "motoszkálása" is a jobb felén. De tesztet nem merek csinálni, ink. kivárom a köv. menzeszt (dec. eleje) mert félek a negatív teszttől. :/

Köszönöm, hogy velem vagytok ♥

2013. nov. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!