Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal korábban jött meg de...

2nappal korábban jött meg de 1,5-2 nap alatt el is mult. Most mi lehet a gond? Bár szeretnék babát jókor is voltunk együtt de más jeleim nincsenek.

Figyelt kérdés
évek óta 28-29 napos a ciklusom és 6-7 napig tart. A menstruáció alatt 2szer távozott belőlem (nyákdugó) szerű váladék. Vegyek egy tesztet vagy semmi értelme
2009. nov. 16. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.sztem más tünetnek nem is nagyon feltétlenül kell lennie.van akinek egyáltalán nincs az egész terhessége alatt.sztem vegyél tesztet nem vesztesz vele semmit max 600 Ft és mégis nyugodtabb lennél.én nem zárnám ki a terhességet mivel ha jól értelmeztem védekezés nélkül voltatok együtt a pároddal.és 1.5-2 napos vérzésnél bármo lehet még.rdukkolok.
2009. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltál.közben még az történik velem hogy egy cseppnyi viszajött de nagyon barnás szinű és nyúlós ill megy a hasam,hajnalban pedig nagyon égett a gyomrom ültem az ágyban és azon gondolkodtam menjek-e a wc.re mert hánynom kell vagy sem ,végűl nem mentem.várok még a teszttel hátha tovább jelek lesznek ill hogy teljesen elmúljon.hátha mégis csak baba:-)
2009. nov. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!