Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szedett Danoval 200mg...

Ki szedett Danoval 200mg kapszulát petefészek endometriozisra és milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
Nekem fél évig kell szednem napi 2x1.Vérzés első napján tudom mikor volt peteérésem de nem igazodok ki a görbémen mert többször voltam lázas tegnap is ma is.Most lement 37-re jól is vagyok.
2009. nov. 16. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] Hát ez a görbém a ciklusaim 29-30 naposak szoktak lenni ez az utolsó esélyünk ha meg jön a gyógyszert kell szedni.Ha nem jön meg a terhesség természetes gyógymód lenne.
2009. nov. 16. 10:10
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kell gyógyszert szedned?

Engem megműtöttek és most lábadozom.

2009. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kell gyógyszert szednem,hogy teljesen elhaljon az endo,szövettaniból állapította meg.Nekem okt 6-án volt a műtét.Mindenkinek más,neked mi volt a baj?Mért műtöttek?Nekem előtte is erre gyanakodott a doki és ki kell kezelni mert meddőséet is okozhat.Jobbulást neked.
2009. nov. 18. 15:17
 4/10 anonim válasza:
Szia! Nekem is endóm van, szedtem 3hónapig Danovalt, amitől nem jött meg, majd a gyógyszer befejezése után kellett még négy hét a rendes menszesznek. Aztán most próbálkozunk 3.hónapja a babával gyógyszeres és inj.-ós segítséggel....Danoval mellékhatásai: hajhullás, de keményen; hőhullámok, főleg éjszaka; gyulladt pattanások az arcon és a nyakon, amiket nem szabad nyomkodni, csak bőrgyógyász általi kencével kezelni! Más nem volt. A hajhullás még 2-3hétig volt, a pattanások hamarabb múltak el. Az endóm kisebb lett, de még ott van.Ennyi. Remélem tudtam segíteni. Üdv és gyógyulást
2010. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ már 2 hónapja szedem én is.picit híztam,idegesebb vagyok és mindenem begörcsöl,erre magneb6-ot szedek.Elvileg május végéig kell szednem remélem használni fog.
2010. febr. 5. 08:59
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én vagyok az utolsó válaszadó. A felsorolásból kihagytam a hízást, mert lehet, h az a pár kiló plussz a sok evéstől volt.A depim ebben bontakozott ki. Nézz utána az endometriózis diétának, az segít, h ne legyen nagyobb az endó, és kicsit gátolja a hízást is. Nehéz betartani, nekem majdnem 4hónapig sikerült... De most is mértékkel fogyasztok ezt-azt.Ja, és szedj Folsavat. Előkészíti a szervezetet a magzat befogadására. Pá Sok sikert!
2010. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál mielőbbi babásodást kívánok.A diétának utána nézek.Üdv:Marcsi
2010. febr. 11. 20:48
 8/10 anonim válasza:
Szia Marcsi! Ki írta fel a gyógyszert? Szakorvos v. nőgyógyász?? Mert már az esetek többségében nem használják ezt a módszert, van ennél jobb és hatásosabb is: GnRH inj. Minden hónapban 1szuri, általában 6hónapig, az endometriózis fokától függ. Nézz utána, hátha hamarabb meggyógyulsz! Szia
2010. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia nőgyógyász írta fel.Most május végéig kell szednem azt már kibírom,júliustól indul a babaprogram,remélem most már össze fog jönni.Köszi szépen szia.
2010. ápr. 26. 09:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok május végén abbahagytam a gyógyszert,rá 7 hétre beteg lettem.Másodjára már nem jött meg,mert beköltözött a kis pocaklakónk.Most vagyok 14 hetes kismama ezt csak bátorításként írtam le.Kitartást mindenkinek és sok sikert Üdv:Marcsi
2010. okt. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!