Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen! Baj lesz belőle?

Valaki segítsen! Baj lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tehát munkanélkülin keresztül kezdtem el egy tanfolyamot, ami 10 hónap, + következő hónap vizsgák, és most derült ki, hogy babát várok. Ugye hiányozni nagyon minimálisat lehet... Hogyan fogják ezt kezelni? Én mindenképpen szeretném elvégezni ezt a tanfolyamot,és természetesen nagyon szeretném a babát. A tanfolyam hivatalos vége Aug. 25, de azt mondják szeptemberben lesznek a vizsgák. Ahogy kalkulátor szerint néztem, július 7-re leszek kiírva. Most mi lesz? Vissza akarják majd velem fizettetni? Nagyon félek, mert kb 1 millió ft-ot hogy is tudnánk kifizetni?? :(

2013. nov. 7. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,ha nem fejezed be a sulit vagy nem sikerül,ki kell fizetni mindent.
2013. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. mikor kezdõdik a képzés? Hány hetes vagy? A tanárok ha jó fejek tudaz veluk beszélni, hogy néha el kell menned orvosi vizsgálatokra, legfeljebb igazolást kérnek. Egyébként 8 napig következmények nélkül vissza mondhatod.
2013. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5 hetes pár napos lehetek. Ma megyek orvoshoz. Kb 3-4 hete kezdődött el. Még a vizsgálatokat meg is tudom oldani hiányzás nélkül, nem az a legnagyobb baj, hanem mi lesz amikor megszületik. Olyan 20 napot lehet kb egész tanfolyam alatt hiányozni. Eléggé aggódom emiatt. Azt mondták az elején, hogy nagyon indokolt esetbe abba lehet hagyni. Ez nem indokolt eléggé? Egyébként én meg nem akarom abbahagyni, mindenképp el szeretném végezni, ha már belefogtam. Biztos nem vetetném el a kisbabámat egy tanfolyam miatt,de az elképzelhetetlen,hogy vissza tudnánk fizetni.... Lennének annyira kegyetlenek, hogy kifizettetik?
2013. nov. 7. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Asszem lehet kérni vizsga halasztást is, de ezekrõl tudsz informálódni a munkaügyi kirendeltségen.
2013. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még egyelőre nem szeretném elmondani, várok vele egy jó darabig.
2013. nov. 7. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már biztos, hogy babát vársz, akkor ne várj azzal, hogy elmondd a kirendeltségen, mert azzal csak rontasz a helyzeten. Nyilván nem fogják leszedni a fejedet, hanem megpróbálnak segíteni, hogy ne legyen gond.
2013. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De mivel még csak ma megyek dokihoz, és azt mondják a 12. hétig semmi sem biztos, így azért várnák vele addig. Nem szeretném, hogy 12 hét előtt mindenki tudja a suliban is.
2013. nov. 7. 10:44
 8/8 Eneh12 ***** válasza:
Nem a suliban kell elmondani, hanem csak a munkaügyi előadónak. Ő el fogja mondani a lehetőségeket.
2013. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!