Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tudjuk meg a történe...

Miért nem tudjuk meg a történet végét?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvasom, hogy majd írd meg mi lett, aztán nem tudjuk meg, hogy végül is terhes, vagy nem terhes, vagy mi lett. Miért?
2009. nov. 16. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen olvasgatnám, hogy kinek született meg a babája, vagy pozitív lett a teszt...írjátok meg!!!
2009. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem írják meg, mert ha nem sikerült, akkor el van keseredve, ha meg sikerült, akkor átment a terhesség oldalra. Én nagyon szívesen olvasnám, hogy kinek sikerült, mert ez nekem is erőt ad, hogy ha másnak összejött, akkor nekem is. Én tuti megírom mihelyt sikerül. Nálam ez csak decemberben lesz már aktuális.
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a kíváncsisággal. A negatív teszt is érdekes, hiszen pont a tapasztalatok miatt itt "okosodunk"!
2009. nov. 16. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nemrég tettem fel egy kérdést, sokan válaszoltak, bíztattak, nagyon jól esett. A történetem nem ért jó véget, kellett 1 nap, mire válaszolni tudtam. Nem is írtam volna, ha nem érdeklődnek olyan kedvesen a fejleményekről. Nem gondoltam, hogy érdekel bárkit is, de kellemesen csalódtam. Bár engem is mindig érdekel mások története, szomorúan másképp gondolkodunk...
2009. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem írnak többet mert nem sikerült nekik.sokan viszont örömmel újságolják ha pozi lett a tesztjük.én is mikor pozit teszteltem azonnal írtam.


13+3 hetes km

2009. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván azért. De amikor rákeresek ilyenre, hogy csak 2 napig volt meg, és azt tanácsolják, hogy tesztelj, és nem tudom meg, hogy mi lett, akkor mi értelme van, hogy elolvasom, 5x, hogy csinálj egy tesztet. Azt szeretném tudni, hogy tényleg lehet terhes valaki, annak ellenére, hogy megjött neki. Vagy a hőgörbék után, szeretném tudni, hogy az most terhes görbe volt vagy sem.
2009. nov. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!