Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 13. dpo n. ha ma...

Ma vagyok a 13. dpo n. ha ma délutáni vizeletből tesztelnék, mutathat már valós eredményt?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálat miatt kellene, és szeretném tudni, mert akkor úgy kérnek reggelre időpontot nekem.
2013. nov. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Mutathat, de nem biztos, negatív teszt mellett is lehetsz terhes.


Ha olyan orvosi vizsgálatra kell menned, amit terhesen nem lehet megcsinálni, akkor halaszd el a vizsgálatot, mire kiderül biztosra.

2013. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Óhhh. ez jó....azért köszönöm a válaszodat!!!
2013. nov. 7. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
mikor tesztelsz?
2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az aktus után a 15. nap reggel lett halvány pozitív a tesztem, szóval ha negatív lesz, akkor attól még lehetsz terhes. Ha mondjuk tényleg olyan vizsgálat lenne, ami terhesen nem ajánlott, tedd el máskorra.
2013. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet. Negatív lett...és most olvastam , hogy a lehető legrosszabb tesztet vettem...ez a predaktor early.....szóval nem tudom valósat mutat e....de a vizsgálatot nem nagyon akarom halogatni kardiológia lenne, és a hozzá tartozó egyéb. És azonnal azt kérdezték, fent áll e terhesség....de így...hát nem tudom....23. napomon vagyok és 25 naposak a ciklusok....
2013. nov. 7. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
teszteltél azóta?
2013. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. nem. nem teszteltem még. Holnap reggelre terveztem. Majd megírom az eredményt.
2013. nov. 8. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett...de prediktor earlyvel tesztelte..és azt olvastam, nagyon nem megbízható....akkor most nem tudom mi legyen...ugyanott vagyok, ahol eddig :)
2013. nov. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!