Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben?

Ki nem várja decemberben?

Figyelt kérdés
Ismét új hónap új remények...

2013. nov. 7. 16:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/167 anonim ***** válasza:
100%
Magát a vérvételt abarátnőm is megtudná csinálni ő szülésznő, de terheléses vérvétel és mivel gyógyszert is adnak be, így ezt csak orvos csinálhatja. Ha megvan a pontos dátum, hogy mikor kéne mennem majd felhívom őket és megkérdezem, hogy mit javasolnak. AMúgy szerintem sajnos a január sem elsz késő, mert a férjem holnap fog időpontot kérni az első spermavizsgálatra, és ahofgy olvasom ott nagyon hosszú a várólista. Az orvoshoz viszont csak úgy tudunk visszamenni ha már az ő leletei is megvannak.
2013. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/167 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyban befolyásolja a teherbeesést a "lelki rágörcsölés". Ahogy olvastam a soraidat az jutott eszembe, hogy hány olyan esetről hallottam, hogy évekig tartó görcsös próbálkozás után örökbefogadás mellett dönt a pár, majd hirtelen, amikor a jövevény köti le a nő idejét, és nem a görcsölés lám csak terhes lesz. :)

Arról valakinek van infója, hogy a stressz mennyiben befolyásolja a dolgot? Nálam a munkahelyi stressz elég durva...vagy én vagyok túl érzékeny. Vajon mennyiben nehezíti ez a terveimet? S.

2013. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/167 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

masfel eves babam melle szeretnenk kistesot. Mar 8-9 honapja probalkozunk, most ovu teszt es mehpempo a segitsegem. Orulnenk ha osszejonne! Hajra mindenkinek!

2013. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/167 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 21-es! En a fertinet-en lattam, hogy letezik spermateszt,azt probaltatok mar? Nem ismerem, pontosan mit tesztel,de hatha elobb tudtok meg valamit.
2013. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/167 ikszdéé31 ***** válasza:
100%
Igen, igazad van, hogy nagyon sok esetben a "rágörcsölés" a probléma. De hát nem tudom hogyan lehet nem "rágörcsölni" mikor annyira szeretnénk... Én decemberben megyek dokihoz, aztán majd megmondja, hogy mi a helyzet, lehet nekem is fog kelleni 1-2vizsgálat majd.
2013. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/167 anonim ***** válasza:
100%

Lauraeva, köszi az öteltet, utána nézek mindenképp, bár elvileg csak két orvostól fogadják el az eredményt. Holnapra kiderül, hogy mikorra kap időpontot, az is lehet, hogy nem is olyan sokára. Azt tudom, hogy magánban max. 30.000 Ft-ért csinálják ezek az orvosok. Az meg azért egy fizethető összeg, bár jobb lenne másra költeni. Holnap kiderül. Tökre izgulok:)


Dóri

2013. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/167 anonim ***** válasza:
100%
Mehpempot en is szedem.EZen kivul a zold tearol hallottam hasonlokat ezert is iszom.Szerintem a munkahelyi stressz nem konnyiti meg a helyzetet.Nekem egy olyan gondom van, hogy van egy beteg kozeli hozzatartozom ezert szeretnek ugymond "sietni".Most mar tenyleg nagyon szeretnem es nem tudom meggyozni a fejemet, hogy nem.EZert is kerdeztem a ti velemenyeteket.Amugy en holnapra sem varom...aztan marad a december ha holnap megis megjon.
2013. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/167 ikszdéé31 ***** válasza:
100%
Szerintetek van olyan, amit érdemes szedni, a méhpempő segített már valakinek? Én az inofolicot szedtem, de csak 2dobozzal, hát ez a mennyiség nem segített, decemberbn megyek dokihoz, remélem tud nekem valamit ajánlani...
2013. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/167 anonim ***** válasza:
100%
Ikszdé!Több barátnőm is mondta a méhpempőt, a terhességi multivitaminokat is amiben folsav.C vitamin, B6 még fontosak és sok növényi eredetű protein, ami pl. lencse, bab stb ben található. És,mint írtam zöld tea. Én ezekről tudok.
2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/167 ikszdéé31 ***** válasza:
100%
Köszi szépen, biztosan mindent ki fogok próbálni lassacskán :)
2013. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!