Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben?

Ki nem várja decemberben?

Figyelt kérdés
Ismét új hónap új remények...

2013. nov. 7. 16:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/167 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Hát itt vagyok én is, újra. Sajnos ma reggelre megjött, így talán ez lesz a mi hónapunk. Mi a kistesón dolgozunk, van egy másfél éves lányunk. Ez a 3. hónapunk lesz. Most elkezdjük szedni az e-vitamint, én meg a folsavat is, hátha. Drukkolok mindenkinek! :) Kata
2013. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/167 anonim ***** válasza:
100%
amit még én hallottam, hogy segíthet aza csicsóka. Van egy ismerős aki csicsókapürét és csicsókaivólevet gyárt. Én holnap tervezem felhívni és rendelni tőle. A cékla-csicsókát kóstoltam nagyon finom. Ha valakinek van csicsókája lehet érdemes azt is. Én holnap kimegyek a piacra hátha kapok. Ha igen, nem rendelek:)
2013. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/167 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elgelejtem aláírni:) Dóri
2013. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/167 anonim ***** válasza:
100%

Dóri, mi az a csicsóka? Komolyan nem tudom, és még nem is hallottam róla.Elmondod?

Kata, mi is kistesót szeretnénk de már nagyon nagyon, ez a második hónap. Elvileg ma kell megjönnie nekem is, mert ha jól számoltam nem sikerült együtt lennünk pékor, ezért nem leszek nagyon csalódott ha ma megjön és a decemberre(illetve november végére) koncentrálok.

2013. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/167 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudományosan ezt írják róla: A legtöbb zöldségről elmondható, hogy értékes tápanyagokban gazdag, de a csicsóka igazi csodazöldség: úgy laktat, hogy közben nem hizlal, mint a burgonya, elfogyasztása után vércukorszintünk nem ugrik meg hirtelen, mert fokozatosan szívódik fel, ráadásul rostokban igen gazdag, így emésztőrendszerünk is hálás lehet rendszeres fogyasztásáért. Mindezen tulajdonságait a benne található inulinnak köszönheti, mely egy igen jótékony szénhidrátfajta. Kifejezetten ajánlják cukorbetegeknek, de véd a szív- és érrendszeri betegségek ellen, rákterápiában is hatásosan alkalmazzák, emésztőrendszerünkre gyakorolt pozitív tulajdonságai miatt pedig remek immunerősítő.


Amúgy leginkább küldőse a gyömbérre hasonlít, ízre picit a krumplira. egy olyan zöldség ami állítólag bármilyen mostoha körülményekközött nő.


Az ismerősöm östermelő és csak csicsókával foglalkozik. Ő említette egyszer, hogy segít babaváráskor is. Viszont akkoriban még nem érintett a téma, így olyan nagyon nem is figyeltem rá. Úgy tervezem, hogy holnap felhívom és megkérdezem pontosan.


Én már sokszor ettem. Nagyon finom akár salátának, vagy sütve főzve köretnek. Felhasználása engem a krumplira emlékeztet. Az ívólé is jóízű. Ibolya néni három ízben gyártja céklás, körtés és natúr. Mindet kóstoltam egyszer. A püré amit még ő gyárt nekem nem jött be túlságosan ízre, de szerintem az azért elég kiadós.

2013. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/167 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ! Megnéztem keresőben is képet róla, még nem is láttam sohasem. Utána nézek, hogy hol lehetne szerezni. Nekem is megjött ma. Következő ovulációm november végén esedékes, nagyon szeretnék mindent megtenni, hogy végre összejöjjön. Üdvözlök mindnekit.
2013. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/167 anonim ***** válasza:
100%
Gina , hogy szedted a méhpempőt? kipróbáltam, rettenetes íze van, nyelv alatt nem sokáig tudtam tartani. Vagy írják, hogy mézzel össze lehet keverni, tudtok erről valamit? Üdv
2013. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/167 ikszdéé31 ***** válasza:
100%

Én is elkezdem a méhpempőt, ezt találtam neten : [link] érdemes elolvasni a hozzászólásokat is, volt akinek 12év után sikerült :O

Szerintem ez elképesztő, remélem be is tudom szerezni, már érdeklődtem a méhészektől :)

írják igen, hogy nagyon rossz az íze, de ha ettől sikerül a baba, elviselem :)


Zsuzsa ♥

2013. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/167 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Zsuzsa. Jó cikk nagyon. Én itt rendeltem, ez olcsóbb egy kicsit. Másnapra kihozták. [link]
2013. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/167 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem is azt mondta a doki, h szedjem a femibiont. Szerinte ez a legjobb vitamin (mellesleg árban is felül helyezkedik el).
2013. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!