Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-ra ki nem várja?...

November 8-ra ki nem várja? Tüneteitek? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11-re nem várom, 1-je óta megjön érzésem van, a mellem pedig 3 napja olyan mintha vízzel lenne tele és fáj. én szombaton vagy vasárnap tesztelek.
2013. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Szia!A mellem nekem is fáj és mintha nagyobb is lenne.És szurkáló érzés a méhemben.Ti mióta várjátok a babát?
2013. nov. 6. 15:45
 3/50 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve már, csak én PCOS vagyok enyhe IR-el. :( De nagyon bizakodok most, valamiért érzem, hogy sikerült. És ti?
2013. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
6 hónapja nálunk második baba lenne.A nagy fiam 5 éves lesz.De most nekem is olyan érzésem van hogy összejött.Gondolom nálad is minden hónap egy új remény,remélem összejött neked ebben a hónapban.Első baba lesz?
2013. nov. 6. 15:54
 5/50 anonim ***** válasza:
Igen az első, és már nagyon várom! :) Akkor kitartást neked is, remélem sikeres lesz nekünk ez a hónap!
2013. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Szia! Én november 10-re nem várom. Sajnos semmilyen tünetem nincs. :-( Második baba lenne, kislányom 31.-én volt egy éves. Ez az első próbálkozós hónapunk. Azért bízom benne, hátha.... Drukkolok Nektek!!! Tesztelni majd hétfőn szeretnék ,ha kibírom addig.
2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Én 9-10-re nem várom, de pár napja borzasztóan görcsöl a hasam, mindig azt érzem, hogy meg fog jönni. :(
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Ez a megjön érzés nekem is megvan.Amellett hogy óránként járok pisilni mindig azt hiszem hogy meg is jött.A szurkálás hol van hol nem.Este pedig hányingerem volt.A mellbimbóm nagyon sötét barna és mintha fel lennék fújódva.Lányok,remélem mindenkinek összejött ebben a hónapban.Nagyon jó lenne.Kedves 6-os.Nekem az első terhességem abszolúte tünetmentes volt,kivéve a mellfájdalmat.Úgyhogy erre nem is tudom adjak-e.De minden terhesség más.Kedves utolsó.A szurkáló érzés nálam már megvan okt.30-31 óta.Nem szoktam mensi előtt nagyon semmit érezni ezért furcsa most ez az egész.Viszont nem bírtam ki és reggel teszteltem egyet.Hát negatív :( Most már végképp nem tudom.Kitartást nekünk.Írjatok ha van kedvetek jó így beszélgetni kicsit.Nem érzem magam olyan egyedül.
2013. nov. 7. 08:01
 9/50 anonim ***** válasza:

En negyedikere nem vartam es ma reggel teszteltem szep pozit :)

2 furcsasag volt az utobbi napokban,ami akar tunet is lehetett.Az egyik,hogy par napja porkoltet foztem es keserunek ereztem,a masik meg,hogy imadom a fokhagymat fove,de mostanaban mindenhez nyers fokhagymat kivanok.

Mar napok ota ugy ereztem meg fog jonni,el is keseredtem,de vegul is nem jott meg :)

2013. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Ja, es azon a napon amikor meg kellett volna jonnie meg negativat teszteltem
2013. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!