Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valaki csak...

Lehetséges, hogy valaki csak egy pózban tudjon teherbe esni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Meglepne. A póz majdnem mindegy, hisz a kisfickók lendülettel indulnak, az erős kilökődésnek köszönhetően. Feljutnak állva, ülve, fekve is.
2013. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha az ejakuláció nem elég intenzív, akkor bizony segít ha felpolcolod a feneked, szex után, a dokik is javasolják.
2013. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok a kivétel :D

Kíváncsi vagyok, hogy van-e más is így. Egy ideig csak megszakítással védekeztünk, és sosem csúszott be a baba. Aztán mg,kor már nem védekeztünk, nem akart összejönni akkor sem, pedigppróbáltam azt is, hogy nem kelek fel az aktus után, hanem felpolcolom a lábaimat, és a csípőm alá is párnát teszek. Persze nem történt semmi. Aztán mikor egy új pózt próbáltunk, rögtön összejött a baba, pedig azonnal felálltam, mászkáltam utána. De sajnos vele elvetéltem. A második baba, aki azóta meg is született, szintén ebben a pózban fogant, semmiféle más pózban nem akart összejönni.

2013. nov. 8. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez véletlen.
2013. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

* Aztán meg, amikor már nem védekeztünk..

bocsi, mobilról írok

2013. nov. 8. 10:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Kellemes véletlen, mert azóta ez lett a kedvenc pózunk, habár mostmár védekezünk :)
2013. nov. 8. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
meglehet kérdezni milyen volt az a póz? :D
2013. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én hason, a hasam alatt párna, ő felettem, a vállamnál támaszkodva.
2013. nov. 8. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen! Lehetséges! A nőgyógyászom mondta, hogy hátrahajló méhem van. Kérdeztem tőle, hogy ez mit jelent? Jót, rosszat? A volt a válasz, hogy nehezebb teherbe esni, de van, akinek ez nem okoz gondot, egyből sikerül. A legkönnyebben úgy lehet a hátrahajló méhhel, ha a nő teljesen hason fekszik. :)
2013. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor biztos hátrahajló méhem van.
2013. nov. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!