Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 3 hónapja próbálok...

Párommal 3 hónapja próbálok teherbe esni, hogyan könnyíthetem meg ezt? Milyen módszerrel? Halódtam olyat hogy lovagló pózban nehezebb teherbe esni, vagy kutya pózban több az esély most mi az igazság?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, h milyen pózban van a sperma akkor is a helyére kerül, ha a párod elmegy. Szex után viszont segít, ha megemeled a popsid és fekve maradsz. A gravitáció segít a fiúknak célba érni.
2011. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát miután párom el élvezett maradjak fekve?
2011. máj. 25. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sokan még gyertyaállást is csinálnak, de az nekem nem megy. Inkább csak párna a fenekem alá és fekszem egy darabig.
2011. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnám a megoldást, már egy éve terhes lennék:)

A megfelelő időpont, a peteérés és a kisfickók életképessége és gyorsasága a meghatározó, mert ha ezekből valamelyik hiányzik, akár fejen is állhatunk, akkor sem jön létre a terhesség. Nálam az első két tényező általában stimmelni szokott, a férjem "anyagáról" nem tudok, nyilatkozni, mert nem hajlandó megvizsgáltatni. Így tehát folyamatos "gyakorlásban" vagyunk. Benne van a dologban az is, hogy mindkét félnek akarnia kell, mert sokminden fejben dől el. Remélem, segítettem:)

2011. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mi sokaig telibe mentunk a parommal es egy even ketresztul nem tortent semmi..aztan kiprobaltam a gyertya allast es egybol terhes maradtam..5percig falnak tamasztottam a labaimat nagyon nevetseges volt de megerte ma mar 3eves gyonyoru kislanyom van :)
2011. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát a gyertya állás nem igen fog menni de próbálkozunk majd :)
2011. máj. 26. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap feküdtem együttlét után és emelt popsival hát ha...
2011. máj. 27. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk is a gyertya allas segitett valoszinuleg,mert elotte nem sikerult teherbe esnem. Ma mar 23hetes terhes vagyok.Erdemes probalkozni ha tenyleg babat szeretnetek.
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!