Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november közepe-v...

Bogikaa89 kérdése:

Ki nem várja november közepe-vége felé? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
November 19-re nem várom! Majd 1 év próbálkozás után nagyon-nagyon bízom! :)
2013. nov. 8. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/455 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én 22-26nem várom(nagyon nem).már van egy gyönyörű 5 évesem,és a tesón dolgozunk.pont egy éve estem teherbe,de meg kellett szakítani februárban 16 hetesen egy heamatóma miatt.május óta próbálkozunk,eddig sajnos.sikertelenül.pedig az.5 éves kislányunk is első hónapban sikerült,meg tavaly októberben is első próbálkozásra teherbe estem.nem tudom most miért nem akar össze jönni.ebben a hónapban kezdtem el a méhpempőt használni.
2013. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/455 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Én 19-22 között nem várom. Mi még csak 3 hónapja próbálkozunk, de sajnos PCOS-s vagyok, úgyhogy nem nagyon merem beleélni magam. :( Első baba lenne.
2013. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/455 A kérdező kommentje:
Nekem tavaly decemberben volt egy vetélésem,6 hetes volt a babócánk! :) Eddig nagyon rá voltam görcsölve a témára,de most jutottam el addig a pontig,hogy nem számolgatok,nem hőmérőzök! Általában minden másnap együtt vagyunk a párommal,hátha sikerül! :) Örülök,hogy írtatok,remélem tartjuk majd itt a kapcsolatot és együtt izgulhatunk! :) Bármi van,bármit éreztek,írjatok! :)
2013. nov. 8. 11:12
 4/455 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 14. re nem várom. 3. gyermekünk lenne, reméljük lesz is :)
2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/455 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 14-re nem várom. A tesón próbálkozunk, mert van már egy 16 hónaposunk. Ez első 1,5 év alatt jött össze remélem a másodikra ennyit nem kell várni. Most vagyunk a második próbálkozós hónapunkba.
2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/455 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok Mindenkinek! :)
2013. nov. 8. 13:02
 7/455 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 17-re nem várom, ez a 9. próbálkozós hónapunk. Van már egy 19 hónapos kislányom, aki 1 kihagyott tabi mellett fogant:) Most a kistesó nagyon nem kar jönni.

Dokinál voltam már, rendszeresen van peteérésem, használtam ovu tesztet is..elvileg rendesen működök. Nem görcsölök rá, mert van időnk fiatalok vagyunk..de jó lenne újra terhesnek lenni..majd babázni:)

Szorítok mindenkinek:) Írjatok ha van valami fejlemény:)

2013. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/455 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom elég gyorsan összegyűltünk! Nem is gondoltam volna! :)

Az elején azt gondoltam,hogy pikk-pakk teherbe esek,aztán mikor nem jött össze azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen "szerencsétlen"...

De ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat,rájöttem,hogy elég sokan vagyunk így!

Remélem mindenkinek hamarosan kopogtat a gólya! :)

2013. nov. 8. 15:58
 9/455 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 20-ára nem várom. Hááát, nekem még nem volt pozitív tesztem, 16 hónapja:((Férjemmel minden ok (igaz, egy heréje van, daganat miatt kivették a másikat, de a spermavizsgálat eredménye jó volt), nekem méhűri polipjaim voltak, azokat kiszedték, szept. végén volt kaparásom. Ha most megjön, megyek átjárhatóságira. A ciklus 10-11-14. napján voltunk együtt, férjem nincs mindig itthon. Szóval nem egyszerű a helyzet nálunk sem.Most, a 19. napon nagyon fáj a hasam középen, húz, meg a derekam is, de szerintem csak felfáztam. Tegnap volt barna maszat a bugyimon. Háát, nem tudom, nagy reményeim azért nincsenek. Szorítok mindenkinek. Amúgy 34 éves vok, 1.baba lenne. Mk.
2013. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/455 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én November 13-14re nem várom,de tipikus mindjárt megjön érzésem van, szurkál a hasam, furán bizsereg néha a cicim, ami egyébként nem szokott... Van már egy 19 hónapos lányunk. Ez az 1. Tesó probálkozós hónapunk! Ti mit èreztek? Vannak tünetek?

Mindenkinek sok sikert kívánok, drukkolok!!! :)

2013. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!