Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden voltam nőgyógyásznál...

Kedden voltam nőgyógyásznál az ultrahang peteérést mutathatott vagy petezsákot? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Megkérdezte a nőgyógyász mikor volt az ultosó menstruációm a nagy rohanásba október 25 mondtam. A hüvelyi uh alatt azt mondta nekem a doki hogy épp peteérésem van, de aztán visszagindolva az uhra lehet petezsák is. Rájöttem hogy az utolsó mensim oktober 12.én kezdődött. Ez akkor lehet petezsák? Jól gondolom? Vagy azért egy nőgyógyász mem tud ebben tévedni? Köszönöm előre is

2013. nov. 8. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A peteérés a petefészekben történik, ott látszik egy megnagyobbodott tüsző. A petezsák a méh üregében látszik, a fal mentén, messze a petefészkektől. Nem keveri össze, akármit is mondtál előző mensi időpontjának.
2013. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet összekeverni teljesen más helyen van a kettő
2013. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen azt értem hogy a petefészekben történik a peteérés. Csak nem vagyok tiszában az uh képekkel akkor valószínüleg a hüvelyi uh a petefészkemet is teljesen belátja? Sajnálom, nem vagyok orvos ezeket én nem nagyon értem. :)
2013. nov. 8. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, a hüvelyi uh-val nekem látták a petefészkemet. Biztos, hogy inkább peteérésed lehet.
2013. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) akkor viszont furcsa hogy most volt peteérésem. :D
2013. nov. 8. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen látják nekem is így állapították meg a PCOt
2013. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa mert holnap kell megjönnie és nem értem hogy jogy lehetett kedden peteérésem :( istenem ez már tuti csak bebeszélés :(:(
2013. nov. 8. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
késői peteérés is létezik
2013. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó, nekem a 24. ciklusnapon volt most peteérésem :) Rá 14 napra pozitívat teszteltem, szóval semmi sem lehetetlen!
2013. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jujj hát nagyon gratulálok :) Jó egészséget kívánok! :)
2013. nov. 8. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!