Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, Anyukák! Nektek a...

Kismamák, Anyukák! Nektek a kimaradt menstruáció elött, milyen volt a mell fájdalom?

Figyelt kérdés

Tőletek szeretnék választ kapni..

Mensi elött vagyok pár nappal, és fáj nagyon a mellem. Ha nyújtozkodom, vagy felemel a karom, vagy egy kicsit megerőltetem magam, akkor is fáj. A mell alatti rész, és oldalt fáj, ami kiterjed a honaljig.

Ez a fájalom lehet terhesség jele? Nektek milyen volt a mell fájdalom? Milyen tünetek párosultak még hozzá??

menstruáció kimaradása elött is lehetnek tünetek??


2013. nov. 9. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kivàncsi vagyok, mert nekem is nagyon fàjnak! Remèlem, hogy baba van a dologban :)
2013. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából ugyanúgy fájt, mint mensi előtt, csak jóval tovább tartott. :)
2013. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is remélem, bár mi nem tervezzük. Megszakítással védekezünk, mert ha mégis baba lenne, nem lenne probléma.. Én nagyon boldog lennék ha baba lenne :)
2013. nov. 9. 11:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi terveznènk :) màr 8hónapja próbàlkozunk :(
2013. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked, hogy baba legyen :) mi nem tervezzük, de én nagyon vágyom rá.. világ legboldogabb embere lennék, ha babát várnék
2013. nov. 9. 11:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Szurkolok nektek.

Nekem gyakorlatilag az egyetlen tünetem a szűnni nem akaró mellfeszülés volt. nagyon duzzadt kemény és fájdalmas volt. Kb a 11. hétig tartott.

Éjjel minden fordulásnál felébredtem a fájdalomra.

Talánez az egyetlen tünet ami a mensi elmaradása előtt többeknél jelentkezik.


A hányinger és hasonlók leginkább a 6-7. héten szokott jelentkezni. Persze vannak kivételek.

2013. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak a mellem fáj.. most nincs rajtam melltartó, és menés közben nagyon rossz :/ Érzékeny, feszül, mintha meg is lenne puffadva.. más tünet nincs. Tegnap este beszélgettem a párommal, hogyha mégis megjönne, következő hónapban elkezdjük a családalapítást :)
2013. nov. 9. 11:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is a vilàg legboldogabb embere lennèk! El sem tudom képzelni! Februárban leszek 30, 1,5ève vagyunk hàzasok! Most fejezzük be az èpítkezèst, tènyleg màr csak Ő hiànyozna! Ha tudom, hogy ennyit kell vàrnunk màr koàbban elkezdjük, úgy hogy kedves kèrdező hajrà, ha most netalàntàn nem is lenne! De èn bízom benne, hogy nagyon szèp karàcsonyunk lesz :) ! A kedves vàlaszolót pedig jó indulatúan :) irigylem!
2013. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt Szilvi voltam. Csak hogy jobban tudjunk kommunikàlni :) ! Mikorra nem vàrod? Én olyan 13-16.
2013. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a bal mellbimbóm fájt de nagyon és szintén oldalt a mellem. Korabban soha mem éreztem ilyet. Még a melltartót sem bírtam elviselni :-)
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!