Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhességre utal?

Marusss kérdése:

Szerintetek terhességre utal?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm kb. 2 hete, hasi fájdalmaim vannak ( ami már egyébként hónapok óta, csak az elmúlt 1-2 hétben erősödött), illetve vizelnem is sűrűn kell. Egyéb tünet nincsen, ami terhességre utalna. A párommal mindig védekezünk, így képtelennek tartom azt, hogy babát várjak, de ma reggel elvégeztem egy tesztet, ami pozitívat mutatott. Kértem is időpontot a nőgyógyászatra, de csak 2 hét múlva tudnak fogadni. Ott a hölgy nyugtatott, hogy nem biztos még, hogy terhes vagyok, végezzek el még egy tesztet pár nap múlva. De én nagyon félek, mert sajnos nem vagyunk olyan helyzetben, hogy kisbabát vállaljunk. :(

2013. máj. 16. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kb. 99% hogy terhes vagy.


MIvel védekeztetek?

2013. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Óvszerrel
2013. máj. 16. 14:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka a téves pozi teszt, így nagy valószínűséggel terhes vagy.
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
két hét késés,pozitív teszt,elég egyértelmű terhesség.
2013. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ez hogy lehetséges, mert amúgy is ritkán voltunk úgy együtt, de akkor is mindig oda figyeltünk maximálisan. Én arra gondoltam először, hogy felfáztam és az zavarja a menstruációt, de a teszt megijesztett nagyon. De még így sem akarom elhinni, mert rengetegen mondják azt, hogy a teszt egyszer negatív, egyszer pozitív... illetve volt, akinek háromszor is pozitív lett, de az orvos kivizsgálta és nem volt terhes.. . Tehát nem tudom :/
2013. máj. 16. 14:41
 6/14 anonim ***** válasza:
gratulálok kismama vagy :) sokan közülünk lennének most a helyedben :) de ugye megtartod?
2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pozitív irányban ritkán téved a teszt, így nagy valószínűséggel babát vársz. Nagyon irigykedek most rád, így sajnálom hogy nem szeretnéd.
2013. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel nem vagyunk olyan körülmények között a párommal.. így nem tudjuk megtartani. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretném. De mindketten tanulunk még, bár én tudnék mellette dolgozni, de munkát sem találok sajnos. Az Ő és az Én szüleim sem tudnának minket támogatni, és mi sem szeretnénk rájuk támaszkodni az az igazság. És ez gátol minket benne, ezért is védekeztünk mindig. Erre tényleg nem számítottunk egyáltalán.. :/ Remélem téved a teszt. :(
2013. máj. 16. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát vagy baba, vagy pajzsmirigybetegség...
2013. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy? Lehetnek ezek a tünetei? Én szerintem nagyon felfáztam.. azért fáj a hasam is.. és azért kell sűrűn vizelnem... meg nekem egyébként is volt probléma a hasammal.. kb. már fél éve... most fogom kivizsgáltatni magam.. mert lehet a vesémmel van probléma... a babát tényleg kizárom most már.. mert lehetetlennek tartom most.
2013. máj. 17. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!