Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi 2 halvány poz teszt...

Tegnapi 2 halvány poz teszt után ma du. Is csináltam egyet és halvány de látható a második csík ezen is. Még 3nap lenne a nem vártig. Szerintetek nem baj h ilyen halvány?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj!Hisz még van 3 napod!

A kimaradt mensi után 2-3 naponta duplázódik a hcg.

Még az is lehet,a nemvárt napján halványka!

2009. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is így volt, most meg már erősebb és hamarabb van tesztcsík, mint kontroll.5+5 heteske
2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lányok, mi volt a tünetetek, röviden leírnátok ami fontos.. én mostanra nem várom, és összehasonlítanám amit érzek.
2009. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Hogy vagy ma? Tünetek? Hőd méred? Esetleg újabb teszt?

Nekem furi tüneteim voltak. Mellfeszülés (picit), azóta jobban, hónalj (sztem nyirokcsomók) feszülés, magas gyomorsav (azóta elmúlt), hasszurka hol itt, hol ott. Néha émelygés érzés nagyon halványan.5+6 heteske

2009. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!