Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal a nem várt előtt...

Hány nappal a nem várt előtt jelentkezhet először mellfájás, ha baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszer volam terhes, akkor a "célbaérkező szeretkezés" után 10 nappal kezdett fájni a cicim, szóval a nemvárt előtt 4 nappal. Most is reménykedem, de most két nap múlva kellene megjönnie, viszont semmi fájdalom, csak a hasam feszül picit harmadik napja.
2009. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem pé után 3 nappal kezdett el fájni abban a hónapban mikor terhes lettem.
2009. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal előtte, mindkét alkalommal.
2009. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Sima menzi előtt nem fájt a melletek? Nekem minden hónapban fáj.

Bár remélem, ebben a hónapban már nem jön meg...

2009. nov. 17. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nem fájt. És másmilyen volt, inkább az oldala fájt. Tudom, hülyeség...
2009. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és az igaz lehet szerintetek, hogy a baba más tüneteket okoz? Tehát akinek fájt mensi előtt a melle, annak babakor nem. sok helyen olvasom hogy nincs tünetük és baba..
2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok.nekem menszi előtt is mindeíg fájtak a melleim,már pé után néhány nappal kezdődően.és mikor babás lettem akkor is ugyanez volt a helyzet.és ugyanúgy fáj mint menszi előtt.nem máshogy és nem is erősebben.a megjön érzés is ugyanolyan volt.tehát nekem csak egyedül a menszi elmaradása volt a jel.
2009. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájt a mensi előtt,viszont igaza van az előttem szólónak hogy máshogy fáj...Én augusztusban mikor babás lettem ,ugyanúgy éreztem az a fájást,viszont enyhül,és a 7.héttől kezdett el fájni,de az eléggé más:-))))Azóta is fogom ha felkelek,kis pihenés után le akar szakadni.14+2hetes kismami.
2009. nov. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt sose fájt. De most kb. 3-4 nappal a nemvárt előtt elkezdett nagyon enyhén érzékeny lenni, ami azóta erősödött. 5+6 heteske
2009. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Be kell látnom, hogy a menzi elmaradása előtt nincsenek egyértelmű babás jelek.

Gratulálok minden anyukának és kismamának, remélem nemsokára az én tesztem is + lesz...

2009. nov. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!