Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mar valos...

Szerintetek ez mar valos eredmeny? (negativ)

Figyelt kérdés
Ket napja kesik,ma du csinaltam tesztet,negativ lett,van meg ertelme h csinaljak masikat reggel ha addig nem jon meg,vagy nyugodjak bele h nincs baba,ja es a teszt 20-as erzekenysegu volt.

#negativ delutani teszt
2013. okt. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig van remény!!!Vár pár napot és ha akkor sem.... tesztelj reggel első vizeletből!!Drukkolok :) A.
2013. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kár volt délutánra ellőni a tesztet, reggel kell mindig csinálni. Amíg nem jön meg addig mindig van remény, lehetett későbbi peteérésed is. Várj párnapot és ha még mindig nem jön meg akkor tesztelj REGGEL. Biztos nincs semmi a teszten ha ablakhoz teszed és átvilágít rajta a fény kis pirosas csík? (nekem így lett a fiam) :D 37hkm
2013. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert eldobtam a tesztet idegemben,de a tegnap este mar eleg jol fajt a hasam szerintem megjon ma,habar ma mar nem faj csak egyszer-egyszer egy kicsit,ha nem jon meg ma,akkor holnap reggel tesztelek,de en mar nem hiszem hogy sikerult :( de azert koszonom a kedves valaszokat.
2013. okt. 19. 11:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Elso koszonom a drukkot!

Masodik valaszolo,azutan lett egy pont ilyen tesztem,es csak akkor lattam ha nagyon megneztem,d azt nem akartam elhinnima teszteltem ujbol es pozitiv lett,nagyon boldog vagyok :)

2013. okt. 23. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Látod látod csak sikerült, probléma mentes, nagyon boldog babavárást!
2013. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!Vigyázzatok magatokra!!!A.
2013. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!