Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ti mernetek e egyedul...

Csajok ti mernetek e egyedul gyereket vallalni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem bátorság kérdése. Így a "merni" nem jó szó. Persze, mernék, meg tudom adni neki anyagilag, fizikailag, amire szüksége van. De apa nem tudok lenni. Amíg van idő és más megoldás, addig szerintem törekedni kell rá, hogy egy gyerek teljes, igazi, szerető családba érkezzen. Amennyiben nincs más megoldás, akkor persze. De ezt először alaposan átgondolnám.
2013. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem voltam anya, nem tudtam mivel is ez jár ez az egész, addig nem mertem volna "egyedül" gyereket vállalni, most már azt mondom egy nő csak akkor merjen teherbe esni, ha úgy érzi egyedül is képes lesz felnevelni gyermekét.

Miután megszületett a gyermekem 6 évnyi együttélés után,a férjem magunkra hagyott minket. Nem volt könnyű összeszedni magam, de sikerült. Visszagondolva ha tudnám előre, hogy ez fog történni, akkor is vállalnám a gyermekemet, mert amit tőle kapok szeretetet nap-mint nap azt nem pótolhatja senki. Az anyaság csuda jó egy érzés!

2013. nov. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!