Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tud valami valamit a korai...

Nuvolyna kérdése:

Tud valami valamit a korai menopauzárôl? 1 hete késik a nemvárt (még sose volt ilyen) de a teszt nem mutat ki semmit. Orvoshoz jövő héten megyek. Kaptam már mindenféle kezelést és most a rettegés és a remény között vagyok.

Figyelt kérdés

#teherbeesés #Korai menopauzárôl
2013. nov. 13. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Azért mert 1 hete késik még nem ok, hogy azt hidd korai menopauzád van. 1 hét késést még egy kis stressz is okozhat. Ha meg valami kezelés alatt állsz akkor pedig az is okozhatja. Ha eddig mindig pontos volt a mensid és most késik akkor lehet baba is a dologban, csinálj egy másik fajta tesztet is, illetve az előzőt mikor csináltad, lehet még nem mutatta ki, de attól még lehetsz terhes.
2013. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod h korai menopauza? Lehet vmelyik hormonod rakoncátlankodik, vagy esetleg stressztől is késhet.
2013. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ :-) 36 éves vagyok, és most éppen "tiszta2 vagyok 2 hónapja előtte kaptam kezelést. Eddig nem is aggódtam, de a múlt héten a Kaaliban a doki betette a fülembe a bogaragt, hogy nem tetszik neki, hogy rövidültek a ciklusaim (hozzáteszem, mióta gyógyszereznek) és elképzelhető, hogy elöregedtem :-( és még soha nem késett, egyetlen napot sem, inkább előbb jön meg..De nagyon reménykedek, nem alkoholizálok, nem dohányzom, csak nem történhet ez meg..
2013. nov. 13. 10:01
 4/9 A kérdező kommentje:
és hát még az is a történethez tartozik, hogy 2 éve próbálkozunk babával, de nem jön össze :-( azóta szedtem Clostít, kaptam szurikat a lombik előkészítéséhez (de nem tudtak mit leszívni :-( ) szóval a szervezetem gondolom dugig van hormonokkal...és hát persze mindig ott a halvány remény is :-(
2013. nov. 13. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom van vmilyen vizsgálat vagy vérvétel, amivel meg tudják nézni, h mennyi még a petesejt állomány. Sajnos nem tudom a vizsgálat nevét. A hormonoknál az FSH érték is jelzi azt hiszem ha baj van.
2013. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-) a legrosszabb az, hogy eddig semmilyen eredményem nem jelezte, és hát persze, hogy a hormonvizsgálatot a ciklus első 4 napjában kéne elvégezni...ezért figyelgetem magam, hátha a korai elöregedés jeleit venném észre - jó, tudom, várni kell, de a paranoia kezd elhatalmasodni rajtam :-)
2013. nov. 13. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
AMH, azaz anti muller hormont kellene nezni. Abbol kimutathato a petefeszek aktivitasta.
2013. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra írt ki a doki, de csak a ciklus 2-4 napjára :( bocs, aki az AMH-t írta, valamit elnyomhattam, mert a "hasznos"-t akartam bejelölni..
2013. nov. 13. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes lehet gyereked,ez nem menopauza tünet
2021. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!