Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom és elkezdte...

Holnapra nem várom és elkezdtem az előbb barnázni! Nincs remény?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam mensi előtt barnázni, mindig egyből megjön. Barna színe van és nem piros. Ma van a 26.napom és holnapra 27re kéne megjönnie. Mindig nagyon pontosan jön meg. Van értelme tesztet csinálni így délutánra? Vagy várjak holnapig? Majd elsírom magam :( ne is reménykedjek? :(
2013. okt. 1. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tesztelj! drukkolok!! :-)
2013. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj tesztet ma már. Barnás vérzés a beágyazódáskor a gyakori és ha később volt peteérésed, lehet, hogy csak most ágyazódott be. Én várnék még egy kicsit. Remélhetőleg nem jön meg és akkor holnapután reggel tesztelj egy 10-essel. Ha nem bírod ki, persze tesztelhetsz ma is, de ne éld bele magad. Nagyon drukkolok! :)
2013. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted van értelme így délutánra tesztelni? (amúgy az előbb pisiltem). vagy várjam meg hogy megjön-e rendesen és holnap teszteljek ha nem. Annyira csalódott vagyok és félek a teszteléstől! egyébként furán barna színe van nem túl sötét és nem túl erős.
2013. okt. 1. 14:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont jókor voltunk együtt pont peteéréskor, mert olyankor mindig erősen fáj a petefészkem minden hónapban és úgy örültem hogy ilyen jól elkaptuk a pillanatot, hogy úgy voltam vele ez tuti baba lesz. Szerintem várok holnapig... :(
2013. okt. 1. 14:42
 5/13 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam hogy 17-én volt a pém és akkor voltunk együtt. rá 6napra görcsöltem és gondoltam az a beágyazódás.
2013. okt. 1. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén? Így leírva, nekem mensinek tűnik. Holnap reggel csinálhatsz tesztet, bár ha a valóban a beágyazódást érezted, akkor már akár most is mutatnia kellene!
2013. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod kivárni a holnapi tesztet akkor várj 3-4 órát, addig ne pisilj, és abból tesztelj.
2013. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne éld bele magad! Reménykedni lehet, de nem vedd biztosra!
2013. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát már nem nagyon reménykedek, erősebb a barnázás, ami fura hogy nem fáj a hasam pedig amikor megjön igen csak fájni szokott és most még gyógyszert sem kellett bevennem mint máskor. Lehet este vagy reggelre fog 'beindulni'.
2013. okt. 1. 18:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam sem jellemző a barnázás, de volt ilyen hónapom nekem is. Este elkezdtem barnázni, teljesen paffon voltam, másnap semmi és újra reménykedtem, majd másnap reggel megjött. Tudom mit érzel hidd el. Nagyon rossz, kegyetlen. :( Mióta próbálkoztok?

Én már nem tesztelnék. Ha baba van, akkor ott lesz 1-2 nap múlva is, hátha nálad máshogy alakul és elmúlik a barnázgatás. Drukkolok azért! Majd írj!!!

2013. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!