Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bonyolult, lent

Lehetek terhes? Bonyolult, lent

Figyelt kérdés
Harmonet foggátlót szedek. Előre leszögezem, hogy többször előfordult, hogy nem ugyanabban az órában vettem be, néhányszor akár 12 órás eltérés is volt. Múlthavit végigszedtem, majd nem tartottam meg a szünetet mert vízpartra utaztam és a betegtájékoztató szerint egyszer lehet ilyet csinálni. Nem volt szünet, nem is jött meg, folytattam az ehavival. Az utolsó 4 szemet elhagytam valahol, és már nem volt több levelem, úgyhogy abbahagytam. Tegnapelőtt megjött elég enyhén, tegnap semmi nem volt, ma megint van egy kicsit, de szinte semmi. Szagérzékeny vagyok, néha émelygek, melleim már jóideje érzékenyek. Szerintetek lehetséges? Most szaladok tesztért mindjárt, csak érdekel a véleményetek.
2013. nov. 13. 12:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mielőtt bárki támadna: nem tervezek pillanatnyilag babát, de ha mégis becsúszik, lesz neki helye, nem kell aggódni. Nem 15 éves vagyok :)
2013. nov. 13. 12:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez nem korrekt védekezés, össze-vissza, hol bevenni, hol nem, tovább szedni, előbb abbahagyni. Totális őskáosz.
2013. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi lehet. Akár terhesség is.
2013. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon kíváncsi vagyok a tesztre
2013. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes, ilyen összevisszaság mellett felesleges drága gyógyszerre pénzt kidobni.
2013. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyed van rá. Majd írd meg mi lett.
2013. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért "jó esélyed" nincs rá, de előfordulhat. Jó esélye annak sincs, aki nem védekezik - csak 30 %!
2013. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem őskáosz szerintem, ha néha kések bevenni. Végül is mindig bevettem, max. pár óra késéssel.

Ez a teszt negatív lett, még szellemcsík sincs, de 1 hét múlva megismétlem a rövidebb hónap és a fura mensi miatt.

2013. nov. 13. 12:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a sanszos, hogy az a szünet nélküli szedés, majd a 4 szem kihagyása kavart be. Persze az esély megvan a terhességre, de sztem kicsi. Kíváncsi vagyok a tesztre!
2013. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy olyan rendszer, ami egy adott anyag egyenletes adagolására van beállítva igenis megborul attól, ha egyszer 6kor utána 11 kor aztán másnap reggel, aztán megint ki tudja, mikor veszed be, hol kimarad szem, hol nem, aztán néggyel előbb hagyod abba. Ez nem egyenletes adagolás és nem kell meglepődni, ha a hatása ezáltal igencsak legyengült. Ez nem jelenti, hogy rögtön teherbe is estél. De azt sem, hogy nem volt gyógyszer mellett peteérésed és ovud. Hisz ha nem szeded, akkor sem tuti a teherbeesés. De a jövőre nézve szerintem nagyon fontold meg, hogy és mikor szeded, mert sokat kockáztatsz, ha nem akarsz még babát.
2013. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!