Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok...

Lehet, hogy terhes vagyok csak még a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
JAnuá óta nem szedek fogamzásgátló tablettát (8-9 évig szedtem anteovint). A menstruációm június óta rendszeres, 28 napos ciklusokkal. Augusztus végén 25-én jött meg a mesim. Az ovulációs napokban, meg előtte és utána rendszresen szeretkeztünk a párommal. Az ovulációt követő egy hét múlva, igen erő teljes hányingerem volt napokig és majd szét durrantak a melleim. Például a kávétól undorottam. A hányinger azóta reggel és este erőteljesebb. Fokozattabb a nyáltermelődésem. Azonban a szeptemberi mesim egy hetet késett. A menstruácóm sokkal enyhébb volt mint a megelőzőek igaz 5 napig tartott, de nem volt olyan erő teljes mint az előzőek. Az eltelt időbe két tesztet és csináltam mindkettő negatív lett. Nagyon szeretnénk már kisbabát.
2007. okt. 4. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy terhes vagy, de lehet az is, hogy annyira szeretnéd, hogy álterhes vagy... :((

Kívánom hogy baba legyen.

2007. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válasszal. Valamint szerintem menj el dokihoz, ő majd biztosat tud mondani.
2007. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válasz adóval,velem is megtörtént ez. Ettem állandóan,kívánós is voltam rendszeres hányingereim voltak,alhasi fájások,mégsem voltam terhes!!!Valószínűleg te is nagyon akarod -mint én és ezért nem is sikerül..:(valahogy el kell terelni a gondolatodat a mindennapos dologról,hátha így a baba is össze jön!
2007. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!