Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első hónap, hogy gyógyszert...

Az első hónap, hogy gyógyszert szedek a meddőség-kezelésre bromocriptint (1/2) és levothyroxin-t (1/2), dpo 6-7 erős görcsök és szédülés,36.7-ről 37.1 re ugrott a hőm hirtelen, szerintetek?

Figyelt kérdés
Esetleg a két gyógyszer okozhat ilyen hőugrást, (korábban ovu után max 36.8 volt a hőm, másfél éve mérem) ? Tegnap este kíváncsiságból megmértem és 37.8 volt a hőm, szó szerint lángolt a fejem, görcsöltem és szédültem, ma már kevésbé. Betegnek nem érzem magam, a petefészkem görcsölne betegség miatt, vagy mi lehet a háttérben?

2013. nov. 13. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor bromot szedtem, nekem is magasabbra ment a luteálisban a hőm. Most megáll 36,6-7-nél, akkor felment 37,1-ig. A másik gyógyszert nem ismerem.

Viszont 1 napos hőemelkedésem nekem is szokott lenni.

2013. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!lehet ez van nálam is.
2013. nov. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!