Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic tapasztalat?

Inofolic tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valakinél ért már el sikert ez a készítmény? Kinek mi a tapasztalata vele? Bármi érdekel.

2013. okt. 22. 15:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk csak ez vált be, megőrültem volna az első 3 hónap alatt annyira hasfájós volt a babám. Az Espumisan-t is próbáltuk, de az nem segített, és ha kiszámolod hogy egy üveg hány alkalomra elég és mennyibe kerül, kiderül hogy kb 2-szer olyan drága mint az Infacol. Az I-t minden szopi előtt adtam a fiamnak, 3 hónapos kora után már csak éjszaka, de ő annyira hasfájós volt hogy még 7 hónaposan is használtuk. Tényleg sokat segített, érdemes kipróbálni. Ja emellett nem ehettem semmilyen zöldséget, tejet, kb krumplin húson és szendvicsen éltem, Infacol nélkül még így is fájt a hasa. Ha esetleg nektek nem válik be, érdemes kísérletezni más dolgokkal, pl hogy Te mit eszel, mit iszol, masszázs, és a gyógyszertárban biztos segítenek hogy mit érdemes kipróbálni. Ezekkel a szerekkel nem ártasz a gyereknek, nem szívódik fel hanem egy az egyben kikakálja.
2013. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, de ezek szerint nem voltam elég egyértelmű. Meglepődtem nagyon a válaszon. :) Én ezt baba elősegítésére kaptam. Bár mindent tudok róla, amit leírtak, de arra lennék kíváncsi, hogy bevált-e valakinek.


[link]

2013. okt. 24. 09:22
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek bevált! 3. hónap végére babás lett!
2013. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó! Gratulálok neki! Végre valami pozitív tapasztalat.
2013. nov. 23. 14:25
 5/38 anonim ***** válasza:
És Te már szeded? Ha igen, akkor majd írd már meg, hogy milyen.
2013. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen, szedem. Ez a második hónap, eddig sajnos nincs hatása. :( Nekem napi 2 tasakkal kell meginnom, a nőgyógyászom ajánlotta. Múlt hónapban megjött rendesen a menstruációm, jelenleg a 46. napomnál járok és semmi. Teszt negatív. :((
2013. nov. 25. 15:05
 7/38 anonim válasza:
És azt nem tudja valaki,hogy colostilbegyt mellett is lehet-e szedni?
2013. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Ez nem minősül gyógyszernek, ez étrend kiegészítő. Én is mellette szedtem.
2013. nov. 26. 13:46
 9/38 anonim válasza:
Mindegy melyik napon kezdem szedni? Amúgy IR-es vagyok,de PCO-m nincs
2013. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Ez nem ciklushoz kötött. Étrend kiegészítő.
2013. nov. 26. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!