Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-15-ik dpon milyen tünteitek...

14-15-ik dpon milyen tünteitek vannak? Ugye ez a "krízis"időszak, hogy megjön, vagy nem. Ki parázik még rajta kívül, akinek nincs még + tesztje?

Figyelt kérdés
Remélem sokan válaszoltok:)
2009. nov. 17. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Helló!nekem a mai a 11.napom.
2009. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2009. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2-ik.

Neked az imént válaszoltam a kérdésedre.Nagyon esélyes vagy.Milyen tüneteid vannak?


Megírnátok mitől van ez?:

Ma reggel azt vettem észre,hogy olyan sárgás-világosbarnás folyásom van,de nem egyfolytába.A hőm változatlan 36,9.Melleim nem fájnak annyira.Legkésőbb Hétfőre nem vártam,szerencsée nem is jött meg.De miért enyhült a mellfájdalmam?Az alahasamat is érzem,mintha meg akarna jönni.Segítsetek már léccike,hogy most akkor meg fog jönni,vagy babás vagyok?Hétfőn - volt a tesztem.

2009. nov. 18. 07:56
 4/15 anonim ***** válasza:

köszi a válaszodat.

én tesztelnék a helyedben,mert 1.5 naponta duplázodik a hcg hormon.

és lehet hétfő óta már + lenne.

sok a barna?

2009. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
görbéd van?
2009. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
irtam a tüneteimet a kérdésemnél:-)
2009. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Így alakultam mára:

[link]


Nem sok,és nem olyan a színe mintha barna lenne,hanem inkább sárgás barna,vagy nagyon világos rózsaszín,--én már ne is tudom,de ne sok.És megjön érzésem van.Miért van ez?Miért enyhült a mellfájdalmam?Nem vagyok terhes és meg fog jönni?

2009. nov. 18. 08:17
 8/15 anonim ***** válasza:

én tesztelnék holnap reggel.

de ha esik a hőd reggelre akkor sajnos menzi lesz.Sajnálom

2009. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Keresgélek a neten erről a rózsaszínes folyásról valahol.Talán nem is kell aggódnom,és a hőm nem fog esni:)Minden esetre nem fogok emiatt idegeskedni,mert aztán tényleg megjön.Pénteknél hamarabb nem szeretnék tesztelni.

2009. nov. 18. 08:26
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem ez a 14. napom. Nagyon parázok :)) Nem mertem tesztelni reggel. Talán majd pénteken, ha addig nem jön meg. A hőmet nem mértem rendszeresen ebben a hónapban, csak pár napja kíváncsiságból. Eddig 37.1 volt, ma felment 37.2-re. Az elmúlt pár hónapban mértem, eddig legkésőbb a 15. napon jött meg, és aznap, amikor megjött, le is esett a hőm. Szóval holnap nálam minden kiderül. Drukkolok mindannyiótoknak!
2009. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!