Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj? Az ovulációs...

Miért fáj? Az ovulációs időszak miatt?

Figyelt kérdés
A kalkulátor szerint tegnap kezdődött az ovulációs időszakom.Tegnap este voltam együtt a párommal és úgy éreztem,mintha minden egyes "lökésnél" fájdalmat éreznék a méhemnél.
2010. máj. 28. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel, mert nálam is előfordúl.
2010. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozok én is! Az ovuláció környékén, mikor együtt voltunk, azt hittem "leszakad" a méhen akciózás közben :)
2010. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nyilall, fáj ha teljesen be akar menni. Borzasztó. 1-ső voltam.
2010. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekem is egy tompa nyílaló érzés volt minden egyes "lökésnél", nem túl kellemes, remélem ez már a mi hónapunk lesz, amúgy semmi tünetem nincs, nálatok mizujs?
2010. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam sincs semmi tünet,sajnos.De mi még csak 3 hónapja próbálkozunk,de nem erőltetetten.Tegnap is lehetett volna tenni az ügy érdekében,mert azt hallottam sokaknak úgy jön össze,ha az ovulációs időszakban minden nap együtt vannak.De fáradtak voltunk,így aludtunk.Mit gondoltok,kisebb így az esély?
2010. máj. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!