Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli miatt kivették a...

Méhen kívüli miatt kivették a bal petevezetékem. Akkor még lehetek terhes? Többit lsd lent

Figyelt kérdés
Mindig a bal oldalon érzek peteérést. Tegnap voltam dokinál és Ő is megerősített, de sajnos amire kérdeztem volna bármit el kellett rohannia. Most akkor kizárt, hogy sikerüljön természetes úton? Most ha eltekintek a csodáktól. Olyanokat olvastam, hogy a másik petevezeték beszippantja az érett petesejtet, meg azt, hogy odamegy az a petevezeték, ahol érett petesejt van. Hát, ilyenek vannak? elég fura lenne...
2013. nov. 14. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy az egyik oldali petefészekből a másik oldali petevezetőn keresztül vándorol a petesejt.

Hogy mennyire gyakori, azt nem tudom.

De attól, hogy mostanában a bal oldalon érezted, nem biztos, hogy mindig ott van ovud.

2013. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De most biztos, mert megnézte uh-on a doki. Le is írta a papírra. Sajnos ugyanúgy érzem minden hónapban... Remélem egyszer a jobb oldal is sorra kerül. De sokat olvasom, hogy utána nehezen jön össze. Már volt egy terhességem azóta, hogy volt a műtét, de arra azt mondták, hogy azért sikerült mert akkor nem sok idő telt el a két terhesség között, mármint a méhen kívüli és a sikerült terhesség között, csak azért jött össze ilyen könnyen. Nem tudom... De nagyon szeretnénk még egy harmadik babát.
2013. nov. 14. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

"Már volt egy terhességem azóta, hogy volt a műtét, de arra azt mondták, hogy azért sikerült mert akkor nem sok idő telt el a két terhesség között, mármint a méhen kívüli és a sikerült terhesség között, csak azért jött össze ilyen könnyen. "

Nem értem mi köze a kettőnek egymáshoz.

A műtét során kivették azonnal a petevezetőd is, azaz mikor teherbe estél, már csak az egyik volt meg.

Mégis összejött. Akkor mi a kérdés?:D

2013. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy ilyenkor még emlékszik a szervezet még a terhességre és akkor könnyebben összejön. A műtét után ahogy telik annál nehezebb lesz. Most is már 5 hónapja nem jön össze. Pedig az első gyerek azonnal jött. Őt nem is volt idő tervezni:) A második volt a méhen kívüli és utána jött a második kislányom, aki a műtét utáni 3. hónapban fogant. Akkor nagyon meglepődtem, mert nem számítottam rá, hogy sikerül ilyen hamar. De most a 3. projekt nem igazán akar sikerülgetni, ezért mentem el a dokimhoz. Mondta, hogy ha akarom csinálnak átjárhatósági vizsgálatot, de még mondtam, hogy várni akarok egy fél évet, ha utána sincs semmi akkor csinálhatja. De remélem addig csak összejön. Csak most megint kicsit elszomorodtam, hogy nem csak érzem, hanem tényleg a bal oldalon van peteérés.
2013. nov. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!