Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha csak az egyik petefészkem...

Ha csak az egyik petefészkem és petevezetékem van meg akkor csak minden második hónapban lehetek terhes? Vagy ugyan úgy minden hónapban van rá esély?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 18:00
 1/6 Kerria ***** válasza:

esély ugyanúgy megvan. Akinek megvan mindkét oldali sincs 12 peteérése egy évben (általában 10-zel számolnak a dokik).

Ha a működése rendben van, akkor ugyanúgy teherbe tudsz esni...

2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak 1 petefészkem van és mikor a másikat kivették a maradék átvette a szerepét és szinte minden hónapban éreztem az ovulációt. Nem tudom te szoktad-e. Most terhes vagyok.
2013. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem merem rámondani,hogy szoktam érezni minden hónapban!

Azért kérdeztem,mert szeretnénk majd közös babát!

2013. jún. 7. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy oldali petefészek biztosan nem lesz gond.
2013. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bő 6 éve nekem is csak az egyik oldalon van. Azt nem tudom, hogy ilyenkor hogyan működnek a dolgok, de az biztos-vagy egy féléve vettem észre-hogy csak minden 2. hónapban érzem a peteérés körüli napokban azt az erős hasító érzést a meglévő fészkemnél. A egyik hónapban minden gond nélkül lezajlik, de a másodikban pokolian fáj, hasít a fészkem környéke.
2013. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden hónapban van esélyed.Nekem ikreim születtek az egy petefészekből.Természetes úton fogantak, igaz hormon kezelést kaptam, mert nekem magától nem volt peteérésem.
2013. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!