Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van küzületek olyan, akinek a...

Van küzületek olyan, akinek a nemvárt után 1-2 nappal barnázása volt és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

Én most ebben a cipőben járok,hogy késik 2-ik napja és barnázok.Remélem nem lesz belőle mensi.

Lécci segítsetek!Nagyon magam alattt vagyok,hétfőn --lett a tesztem.Akkor nem vagyok terhes?


2009. nov. 18. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10:29es vagyok. Nem nagy mennyiségű, spontán érkező és spontán elmúló,de mindennapos vendég.
2009. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam...egész hónapba azt hittem sikerült, melleim fájtak mint amikor terhes voltam,hatalmasak lettek meg szörnyű kék eresek.A 28 napos ciklusom helyett a 31. napra jött meg, de addig már napokkal előtte érzemtem a derekamat, aztán barnázás és estére megjött rendesen.
2009. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Nekem is ugyanazok a tüneteim.És most jött meg:(((


Ha elmúlt majd a mensim,már a hőmet sem fogom mérni.Nem érdekel már.Ha akar jön,ha meg nem akkor hiába ...

2009. nov. 18. 14:03
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen hasonloan voltam,2 napig barnázás,és azt hittem "kevesebbel megúszom"

aztán kiváncsiságból teszteltem.

Kisfiam már egy éves múlt(de ismerek olyat akinek megjött rendesen és mégis babás)

2009. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál,mert nem hagyott a gondolat.Teszteltem,mert nem úgy jött meg mint szokott.Halvány --de szemmel látható--a 2-ik csík.Rohanás a dokihoz,aki közölte:Vagy vetélek,ilyenkor nem lehet mit tenni,vagy mensizni fogok a terhesség alatt bizonytalan ideig.Semmit nem kaptam,vagyis semmit nem írt fel.Csak annyit mondott,ha 4-5 nap múlva is ez marad a helyzet--vagyis + teszt,és vérzés--akkor beutaló a kórházban:(

Na ilyenkor mi van????

2009. nov. 19. 12:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mi van ilynekor, illetve csak mondom, hogy talán remény.... Azóta hogy vagy?
2009. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, tegnap 10.39-es vagyok - és nekem mára megjött, pedig nagyon nem vártam :(
2009. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én nem barnázok,és ma tesztelek.

[link]

2009. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!