Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle vizeletsugaras terhess...

Facelle vizeletsugaras terhességi teszt használata? Mártani is lehet vizeletbe? Megbízható teszt egyébként?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olvastam el milyen tesztet veszek, csak lekaptam egyet a polcról... Lehet ezzel a fajtával is úgy csinálni, mint a mártogatós tesztekkel? Úgy érzem nem tudnám 10 másodpercig vizeletsugárba tartani, béna vagyok.
2013. nov. 16. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehez! :) nekem nemvart elott kimutatta!! Szerintem biztos martani is lehet.
2013. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha pisilős mártani nem lehet. Kezdj pisilni, tedd oda és vedd el. Ennyi
2013. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül 10 másodpercig rápisilnem akkor érvénytelen lesz a teszt? Menstruáció előtt mennyivel lett pozitív? Nekem 29-30 naposak a ciklusaim, holnap lesz a 29.-ik nap. Vannak tüneteim, és ha reggelig nem jönne meg, akkor szeretnék tesztelni. Jó lenne ha pozitív lenne...
2013. nov. 16. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem kimutatná mér,de ha nem,akkor várj pár napot:)drukkolok:)
2013. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mensi előtt 4 vagy 5 nappal lett pozi. Amúgy sok ilyen vizeletsugaras teszt leírásában benne van, hogy mind a 2féleképpen el lehet végezni a tesztet.
2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem még várnod kellene pár napot, de ha már nagyon türelmetlen vagy csináld meg.
2013. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reggel szeretném megcsinálni, legfeljebb megismétlem, ha indokolt lesz. Köszönöm a drukkot is! :)
2013. nov. 16. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! Vagy rá pisilsz 10mp-ig,vagy egy pohárba bele pisilsz és bele mártod.. Ezt a teszt tájékoztatója is írja,nyugii :) Drukkolok!
2013. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül mártottam, tegnap nem sokat ittam egész nap, szóval nem lett volna meg a 10 másodperc... Ez a 29. napom, ma vagy holnap kellene megjönnie. A teszt negatív lett időn belül, talán legközelebb sikerül majd. Csak azt nem értem, hogy akkor mitől lettek ilyen nehezek a melleim is. Már kétszer voltam terhes, tudom mi a különbség...

Mindenkinek minden jót kívánok!

2013. nov. 17. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!