Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni, ha...

Mikor érdemes tesztelni, ha rendszertelen a ciklusod?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint 7-8-9 e körül volt peteérésem. 24-én jött meg a menzeszem. Tegnap egyhén görcsölt a méhem mintha meg akarna jönni, de azóta semmi. Lehetett ez a beágyazódás? A ciklusaim változók 24-30-33-36 naposak igy a késő menstruáciora nem tudok adni hacsak ki nem várom a 40napot. :-( Tünetem igazábol meg nincs (talán a melleimnel oldalt érzem az izomnal)de a kislanyomnal sem voltak tunetek (ő már 4éves) és amikor vele voltam terhes is fajdogalt görcsölt a méhem. De már nem frissrk az emlékek. A hőmet nem mértem. Pár napja 36.8 ma pedig 37. Szerintetek mikor lennr célszerű tesztelnem??

2013. nov. 17. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus hosszát nem tudod, akkor az aktus után 14 nappal tud eléggé biztos eredményt adni a teszt. Ha a peteérés körül voltatok együtt, akkor még legalább 4 napot érdemes várnod.
2013. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az igazág az hogy 30-a ota minimum 2 naponta együtt voltunk. Igy csak tippelni tudom a 14 napot. Miota egyutt vagyunk szinte minden nap élünk nemi életet. tehát nem csak a baba miatt.

Én is ugy gondoltam hogy csütortok péntek korul kéne tesztelni. Remélem sikeresen

Melyik tesztet ajánljátok?

2013. nov. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!