Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menzesz esetén...

Rendszertelen menzesz esetén mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja hagytam abba a tablettát, ekkor még az 1-2 menzesz 28 nap múlva volt, viszont most már 36 napnál járok. Több éve szedem és egyszer tartottam 3 hó szünetet, akkor a 3. hónapnál 1,5 hó múlva jött meg.

Tünetek: sokat járok pisini, de ez máskor is így van. Viszont mostanában reggelente felébredek előbb, mint kellene.

Mikor érdemes tesztelni? Nem akarok negatívat tesztelni, inkább akkor nem akarok. Csak akkor ha tuti.


2010. jan. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez lutri. Rendszeretelen menszesz esetén bármikor lehet tesztelni. Azt, hogy mikor kellene megjönnie, senki sem tudja, mi még kevésbé, mint te. :-(
2010. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is rendszertelen a mensim, pco miatt, én is úgy vagyok vele,mint te,hogy inkább nem tesztelek,minthogy - legyen a teszt.mennyi volt eddig a leghosszabb ciklusod?sztem azt mindenképp várd meg.
2010. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

40 nap körül volt, de már nem tudom pontosan, mert az még nagyon serdülőkorban volt...

Köszönöm a választ, nem is számítottam rá, hogy valaki tényleg megért és még ő is így van azzal, hogy akkor inkább nem tesztel, mint...

Drukkolok Nektek!

2010. jan. 23. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rendszertelen a menstruációm. Mivel nem tudom előre hogy mikorra várjam, így nem tudom mikor teszteljek. A tüneteimre már nem merek hallgatni, mert mindig becsapnak.

2 hete elkezdtem mérni a hőmet és hőgörbét vezetek. Jó dolognak tartom, mert így lehet látni, hogy mikor volt peteérés és ebből ki lehet számolni mikor érdemes tesztelni. Ovuteszten is gondolkodtam, de kész vagyon lenne, ha egy hosszabb ciklust végigtesztelnék.

Szerettem volna "rendberakatni" a ciklusom a baba-project előtt, de az orvos csak annyit mondott rá, hogy majd a baba helyrehozza. Csak a baba nem akar jönni.

2010. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!