Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem stimmelne valami a...

Ha nem stimmelne valami a pozitív teszt után mikor kezdődhetne a barnázás, vérezgetés?

Figyelt kérdés

hétfőn teszteltem és remélem minden ok lesz, mire megyek a dokihoz.

Most még csak 5 hetes vagyok és a 6. hét után szeretnék menni. Ha baj lenne barnázgatnék?


2009. máj. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Először is gratulálok a kicsihez!

Nyugodj meg, ha baj lenne annak lennének jeleni, hasi görcsök,(persze erősek, hisz a terhesség során előfordul enyhe mensis fájdalom mivel a tested készül az anyaságra) és persze vérzés is jelentkezne.

Amennyiben nincsenek ilyen gondjaid,élvezd a babavárást, már lassan előfordul émelygés,hányinger, de ez jó jel,hisz akkor tudhatod,hogy a baba jól van.

2009. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én az 5. héten véreztem picit (6 hetes vagyok szóval most volt még csak), eléggé megijedtem, elmentem dokihoz, de megnyugtatott, hogy nem vészes, el fog múlni, de mindenképpen menjek vissza kontrollra.

később azt olvastam, hogy a nők harmada vérezhet az első időben.

azóta elmúlt, viszont jött helyette hányinger, szédülés.

2009. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval. Nem feltétlenül kezdenél el vérezni vagy barnázni. Fájni se fájna lehet semmi. Sajnos nekem volt már egy elhalt terhességem a 7.héten, de semmi előjele nem volt annak, hogy baj lenne. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ez mindenkinél így van, nálam is csak a petezsákot látták és most itt egy majd három hónapos babó a pocimban.

Szóval nyugodj meg. Ha az a baba meg akar maradni, akkor meg is fog. :) Csak pozitívan!

2009. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
13.11-es voltam... a legelős hozzászólóra gondoltam, csak amíg írtam közben megelőzött valaki :)
2009. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam szívhangot is látott már (második vagyok). és az sem biztos, hogy elhal, ha van vérzés. az sem mindegy, hogy az milyen jellegű.

emiatt írtam a dokit.

de ne srtesszelj ezen előre szerintem.

2009. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, igyekszem nem idegelni magam ezen, remélem minden rendben lesz.

Köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 6. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a dokim, hogy akkor van igazán baj, ha darabosan és görcsösen véreznék. Az enyhe görcsök vannak, akiknek végig a terhesség alatt megmaradnak, bár nekik jobban vigyázni kell magukra, pihenés...

Próbálj meg nem idegeskedni, és pihenni. Biztos rendben lesz minden!

Gratulálok!!!:)

2009. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!