Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hetekig tartó vérezgetés, de...

Hetekig tartó vérezgetés, de kimaradt menstruáció?

Figyelt kérdés

Férjemmel pár hónapja kisbabát szeretnénk. Júliusban késett, és azóta sem akar megjönni, a tesztek negatívak, viszont lassan egy hónapja vérezgetek. Hol egész feketés barnázás, hol pirosas vér távozik, sokszor egy egész tamponnyi. Aztán abbamarad pici időre, majd újra maszatolok kisebb vagy nagyobb mennyiségben, hogy azt hiszem, megjött, pedig nem. Mensiszerű fájdalmat is érzek alkalmanként.

Csak augusztusban utazunk haza, így addig orvoshoz sem tudok menni, de már nagyon érdekel, hogy tapasztalt-e már hasonlót valaki.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. júl. 31. 10:27
 1/7 anonim válasza:
Szia. Az elmúlt hónapban én ugyanígy voltam, 4 "rendes" napom volt csak. Bár én lombik utáni ciklusban voltam, 3 tesztem is negatív lett, de szerintem valami elindult és most az tisztult ki. Megjött rendesen 5 napig, aztán 8 nap múlva hirtelen sok vér, utána napokig barnázgatás, 2 nap szünet aztán újra barnázgatás és a 25. napon újra megjött rendesen. Kíváncsi vagyok mások mit írnak neked. Évekkel ezelőtt volt egy missed ab 12 hetesen, akkor is közel 40 napig barnáztam, akkor mondta a doki, hogy ez jó mert kitisztul magától, én ebből gondolom, hogy most is az lehetett. Kíváncsi vagyok mások mit írnak neked.
2013. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan kimaradtak a rendes napok, és ez a lassan egy hónapja tartó vérezgetés van helyette. Kíváncsi vagyok, hátha kapunk választ. Sajnálom, amik veled történtek, de most már hamarosan sikerülni fog biztosan a pici!:)
2013. júl. 31. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy alulmukods miatt volt 3-4 hetes barnazgatasom 2 honapig.


Tesztet csinaltal egyebkent?

2013. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csináltam, de negatív volt.
2013. júl. 31. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben már holnap orvoshoz mennék.

Anno én is mér 2 hete vérezgettem mire elmentem, épp vetéltem , onnantól még 4 hétig vérezgettem.A fekete amúgy sem jó jel, szóval irány a doki, ja a negatív teszt lehet attól neg hogy ürül a hcg.

Nagyon kíváncsi vagtok mit mond a doki, írj mindenképp!

Az jutottmég eszembe hogy ciszta is okozhat vérzészavart, de nem vagyok orvos, szóval ...

2013. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amint hazaérünk, bejelentkezek orvoshoz, mert még mindig tart ez a vérezgetés. Hol barna, de gyakran piros is. Elég sok tesztet csináltam, mielőtt kimaradt és azt követően is. Ma is csináltam egyet, de maximum száradási csíknak nevezném, amit látni lehet rajta, negatív. Szóval nem voltam és nem vagyok elvileg terhes. Szóval a helyzet továbbra is változatlan sajnos.:(

Annyit még tudni kell, és lehet, hogy attól van, de szedtem barátcserjét pár hónapig, mert nem volt napra pontos a ciklusom, illetve nagyobb esélyt akartam adni a babának. 3 hónapig szedtem, de semmi változás nem volt, így abbahagytam. Lehet, hogy nálam ez inkább felborította a rendszert?

2013. aug. 2. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nálam is ugyan ilyen a helyzet. :( Május 22-én volt meg az utolsó rendes menstruációm. azóta június végén 1 hetes barnás vérzés, majd 10 nap szünet és újra barnás néha pirosas kis mennyiségű vér volt, ami teljesen magától 2 napja abba maradt végre. Közben csináltam 2 negatív tesztet, voltam nődokinál, aki azt mondta, nem tud ezzel a vérezgetéssel mit csinálni, majd abba marad magától.(milyen igaza lett) Nekem is voltak még pár napja is menzesz szerű görcseim.

Mi már lassan 2 éve próbálkozunk a babával sikertelenül, járok endokrinológushoz, mert pajzsmirigy alul működésem van és progreszteron hiány. Sajnos mondig rendszertelen volt a menstruációm, gyerek korom óta(most 34 vagyok), van némi túlsúlyom is, de a cukrom és az inzulinom a doktornő szerint jó. Szedek gyógyszert is a pajzsmirigyemre, már lassan 6 hete, jövőhéten megyek kontrollra.

Te voltál már orvosnál ezelőtt kedves kérdező, van valami konkrét bajod, amiről tudsz, volt már máskor is ilyen kimaradásod, esetleg barnázásod? Sajnos sok oka lehet ennek a vérezgetésnek, de reméljük semmi komoly bajod nincs és mielőbb sikerül a baba. :)

2013. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!