Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki úgy lett...

Volt olyan, aki úgy lett terhes, h a hője csak lassan ment fel ovu után? Lehetséges igy egyáltalán a teherbeesés v ez vmi problémát jelent?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A hő emelkedésének bizonyos szabályoknak kell eleget tennie. Emelkedhet fokozatosan is. És ha eleget tesz a feltételeknek, akkor nem probléma, ugyanúgy teherbe lehet esni.

Hogy pontosan mikor szabadul ki a petesejt, azt a görbéből sem tudni, a hő emelkedése a hormonszint változása miatt következik be.

Hogy megtörtént-e a kilökődés, az visszamenőleg derül ki, tehát olyankor már "akciózni" késő.


Az első megemelkedett nap estéjén érdemes együtt lenni.

Az számít megemelkedettnek, ami magasabb, mint az őt megelőző 6 nap mindegyikén. Ha csak fél tized fokkal, akkor annyival.


Ha linkelsz görbét, szívesen ránézek.

2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hálás lennék,ha megnéznéd. Eddig egyértelmű volt az emelkedés,most viszont igy néz ki.

[link]

Az a helyzet,h PCOS-ám van,ami egy hónapja derült ki és most félek,h nem lesz/volt peteérésem.

2013. nov. 19. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt épp látszik, hogy megvolt a peteérésed, csak azt a vonalat egy nappal későbbre kellett volna húznia a gépnek.

Együttlét is jókor volt, várakozni kell.


Nekem három PCO-s barátnőm van, és mind irtó könnyen teherbe esett, pedig azt mondták kettejüknek is, hogy nem fognak egy könnyen teherbe esni, aztán mindkettőnek elsőre sikerült...

2013. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akk várunk és reméljük,h sikerült. Nekem is azt mondta a doki,h nem túl nagy a valószinűsége,h sikerül spontán,de nincs kizárva. Viszont már 7 hónapja nem jön,de hátha ez az egy hónap diéta és mozgás is meghozza a gyümölcsét.
2013. nov. 19. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt ovud, nekem is lépcsősen szokott felmenni a hőm, de állítólag ez semmit se jelent... Drukkolok, hogy babásodj!
2013. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!