Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most terhes leszek?...

Vajon most terhes leszek? Tanácsot kérek!

Figyelt kérdés
A lényeg hogy kihagytam pár szemet a fogamzásgátlómból.Több éve szedem,nem hanyagságból történt,rengeteg dolog történt velem az előző hetekben,ennél fogva okításokat nem kérek!! A lényeh hogy innen-onnan kimaradt 2-3szem,így a levél közepén 4nap barnás pecsételésem is volt.Hogy pont a kihagyott szemek napján együtt voltunk-e nem hiszem,ha a szexen járt volna az eszem elv hogy bevettem volna.A pecsételés után még 1db szem megint csak kimaradt,meg jegyzem azóta ébresztőt állítóttam be..még jövő hét szombat mire a megvonásos vérzésemnek jelentkeznie kellene.Szerintetek elég ha akkor tesztelek ugye ha elmaradt a vérzés?Nem akarom magam halálra aggódni,annyira nem is szoktam ezen gondolkodni mert azzal végül is kiderül ha megjön a szünetben,nem? Nem vetetnénk el ha mégis besikerülne egy baba,de azért nem mostanra terveznénk még!

2013. okt. 22. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én így terhes lettem.

Akkor elmaradt a vérzés, onnan tudtam, hogy "baj van". Teszteltem, és pozitív lett. Ja, akkor 4 éve szedtem...

2013. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem is besikerült, nagyon rég szedtem már, és 2 szem maradt ki. Nekem sem jött meg a szünetben a megvonásos vérzés, innen tudtam, hogy mi a helyzet.
2013. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Értem! Ezek szerint ha nem jön meg gyanakodjak,ha megjön ne foglalkozzak tovább ezzel?
2013. okt. 22. 18:28
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, akkor pár nap múlva tesztelhetsz. Ha megjön, akkor szerintem felesleges.
2013. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy én is kihagytam 2-3 szemet bar probaltam potolni oket, de még sem esten teherbe pedig többször is előfordult, nem azt mondom, hogy nyugodtan hagyjatok ki, de nem mindenki esik teherbe olyan konnyen. Mindenesetre ha kesik vagy nem jön meg, jobb tesztelni
2013. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen,éppen ezért érzem szerencsésnek magam :) Nekem is volt már sok év alatt hogy pl a bűvős első hétből kihagytam 1szemet,mégsem lett belőle baj.. Na meg itt annyi mindent írnak,hogy érzik a beágyazódást,meg beágyazódási vérzés,hasszúrka van :D na nekem ilyen nincs,úgy vagyok vele lesz ami lesz,bár nem bánnám ha épp megúsznám...:)
2013. okt. 22. 21:11
 7/25 A kérdező kommentje:
Gyanús sajnos,hogy terhes leszek.Bár még tart a szünetem keddig.De hogyan mondjam el itthol ha mégis??Félek azt gondolnák hogy direkt hagytam ki,vagy nem tudom bármi ami rosszra jöhet ki..Én nem panaszkodni írtam ide,csak rosszul sülne el érzem.Jó megtartjuk ha mégis,csak épp nyugi van pár napja..lehet csak 2hónap múlva közlöm-megőrülök
2013. nov. 3. 22:19
 8/25 anonim ***** válasza:
Aggodom erted, irj, hogy mi lett.
2013. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A gyogyzer okozhat àlterhes tüneteket, én mar eleg sokszor hittem hogy az vagyok, de aztan negativat teszteltem es megnyugodtam .. Mibol gondolod hogy teherbe estel? Kesik ? Tesztet csinaltal mar?
2013. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Olyan tüneteim-dolgaim vannak mint ami nem menzesz tünet,legalább is nekem ilyen még nem igazán voltak.A melleim azon kívül hogy megduzzadtak,fájnak rendesen,úgymond éles szúrkálást érzek bennük amiket javarészt éjjel élvezek ki,mert ha megfordulok az ágyon mintha késsel vágnák a melleim.Bocs a megfogalmazásért.A hasam időközönként görcsölget,10percet görcsölök majd semmi bajom.Inkább nyilallások jellemző a petefészkembe,hol jobb oldalt kínoz hol bal.Folyásom végképp nincs,nem tudom nekem világ életemben volt,mindig más,de volt.Holnap este veszem be a következő szemet.Én nem vagyok mellette,hogy márpedig az vagyok,csak jele sincs és ezek a fura tünetek...
2013. nov. 4. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!