Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "szellemcsikot" aki látta a...

A "szellemcsikot" aki látta a teszten (és ugye tényleg babás lett), az úgy látta halványan, ha távolabb áltt tőle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez meg micsoda kérdés?
2009. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tölts fel egy képet a kepfeltoltes.hu-ra és másold be a linket. Akkor már tudunk mit mondani.


Egyébként a barátnőmnek soha nem jelezte a teszt a babát, még akkor sem, amikor már ultrahangos felvétele volt és látta a babát.

2009. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Távol álljon tőlem a bántás,de ezt én sem értem.
2009. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon erősen odaképzelted. Bár ne így legyen.
2009. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, már 2 helyre is válaszoltam neked. Igen, forgattam, közelről, távolról is nézegettem, és ott volt valami. De inkább csak a helye. Szóval olyan bemélyedés féle. De amikor full nega volt, bemélyedés se volt. De nekem az 10-es volt, és 2 napra rá valóban jól kivehetően halvány volt.
2009. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én most tettem fel először ezt a kérdést.Nem tudom lefotózni sajnos.Szóval az a lényeg,hogy csak azt szerettem volna megtudni,hogy akinek nagyon halovány a 2.csik,az távolról látja halványnak?Nem tudom jobban jobban megfogalmazni.Ha negativ a tesztem,én elfogadom,nem akarok semmit odaképzelni
2009. nov. 19. 11:35
 7/8 A kérdező kommentje:
ha megjön a férjem,megnézetem vele is.Szombatra vagy vasárnapra nem várom,csak kiváncsi voltam.
2009. nov. 19. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!