Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás menstruáció helyett?

Jjnn kérdése:

Barna folyás menstruáció helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn kellett volna megjöjjön, de helyette barnás váladék folyik.Nem görcsölök, néha mintha kicsit fájna, de nem mindig tudom eldönteni, hogy görcsölök-e. A menzeszem eddig mindig pontos volt. Szeptember elején hagytam abba a gyógyszert. Tudom, megyek majd orvoshoz is csak pár véleményt azért "meghallgatnék" Előre is nagyon szépen köszönöm!



2013. nov. 20. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2014. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor hamar összejött -
2014. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mrc1 válasza:
Barátnőmnél is ez a tünet, már több mint egy éve szedi a fogamzásgátlót, és nem emlékszek olyan alkalomra, amikor beleélveztem volna. Elnézést a vulgáris kifejezésért, de felnőttek között vagyok és nem tudom máshogy kifejezni magam. Kb két hete elfelejtette bevenni két alkalommal a gyógyszerét és meg is jött neki, most pedig barna folyása van. Nagyon remélem , hogy nem terhes... Önöknek pedig gratulálok !
2014. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hali!


Szerdán kellett volna megjönnie, ehelyett előtte 2 nappal, vagyis hétfőn kezdett barnázni (pár pötty), egész szerda estig, mára vagyis csütörtökre világosabb folyas. Peteéréstől kb 6 napon keresztül menstruációs görcseim voltak (annál is erősebbek, és ilyen még sosem volt, hogy peteéréskor hasgörcsök). Most estem át a második Clostylbegyt kuran, ezért nagyon bíyom abban hogy babát várok. A cicim nem viszket, hányingerem sincs, semmi egzéb jel.

Szombaton fogok tesztelni, már nagyon izgulok, lassan egy éve már, hogy rááltunk a babaprojektre.

Olvasva a kommenteket megoszlanak a vélemények, de én bizom abban hogy nem progreszteron-hiány miatt volt a barnázás.

2014. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok elozo honapba keset csinaltam tesztet es halvany pozi lett viszont meg jott azutan miutan el mult meg csinaltam 2 tesztet es azok egyre halvanyabak voltak most a honap elejen csinaltam az negativ lett ma meg kellet volna jonnie meg is jott de inkabb keves barnazasnak mondanam.Szerintetetek mi tegyek?
2021. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!