Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy hátrahajló...

Lehetséges, hogy hátrahajló méh esetén nehezebben veszi észre a terhességet az orvos?

Figyelt kérdés
Sokáig nézelődött, azt mondta, nem könnyű.....és nem látott semmit. Bár azt mondta, vannak arra utaló jelek.
2008. júl. 10. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Az én kisfiamat alig találták meg egy myoma annyira eltorzítja a méhemet. Már méhen kívüli terhességre gyanakodtak. Jött egy második orvos és az találta meg nagy nehezen. :))
2008. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is hátrahajló és a dokim első UH-n alig találta meg. Azt mondta annyira hátrahajlik a méhem. Ha kibírod, legközelebb menj tele hólyaggal, állítólag az segít. Azt hozzáteszem, hogy szerintem a 8. hétig inkább csak hüvelyi UH-n látszik a baba.
2008. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is hátrahajló, de 5 hetesen ki is tudta tapintani, és UH-n már látszódott a petezsák is.
2008. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuleszno ismerosomnek, aki aztan tenyleg annyit jart a dokik nyakara, amennyit csak tudott :) a 8. heten "talaltak" meg a babat az uh-on. Addig csak a vervetel emelkedo HCG szintje jelezte a terhesseget.
2008. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam nőgyógyásznál két pozitív teszt után. Hányingerem van, elmaradt a menstruációm. Szóval tuti a terhesség. Kb. 6-7 hetese lehettem a múlt héten. A doki azt mondta, hogy nem tudja megállapítani kitapogatással, mert hátrahajló méhem van. Azt javasolta, hogy két hét múlva menjek csak uh-ra, hogy tutira látszódjon majd a baba. Az első babát egyébként a korábbi nőgyógyászom a hetedik héten hüvelyi uh-al simán megtalálta, és már hallhattam a szívdobogását is.
2008. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!