Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm nyalkahartya,1 het...

12 mm nyalkahartya,1 het menstruacio keses, negativ tesztek. Lehetek vajon terhes?

Figyelt kérdés
Penteken voltam orvosnal, csak a 12 mm nyalkahartyat latta. Zavaros a verzesem, sajnos a peteeres idopontja is kerdeses. Negativ minden tesztem. Nagyon szeretnenk babat, a doki azt javasolta varjunk egy hetet, addigra kiderul, hogy terhes vagyok e. Volt mar igy valaki?

2013. nov. 24. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a tesztenek már pozitívnak kéne lennie. mivel irtad hoyg zavaros a ciklusod igy még ksiebb az esély a terhességre.
2013. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2013. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az elmaradt menzeszed előtt 1-2-3 nappal volt egy késői peteérésed és együtt voltatok a pároddal, akkor még lehetséges, hogy sikerült a baba, csak most ágyazódik be és még a teszt is negatív. Gondolom ezt a lehetőséget sem akarta kizárni az orvosod, ezért hívott vissza. A nem várt előtt amúgy mikor voltatok együtt utoljára? Emlékszel még? Ha ez az elmúlt két hétben történt, nem tartom kizártnak a terhességet sem. A 12 mm-es nyálkahártya amúgy nem olyan vastag, de elegendő ahhoz, hogy megtapadjon a kis petezsák benne :-) Remélem inkább baba lesz és nem hormonális gondok. :-)
2013. nov. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen voltunk egyutt a ferjemmel. Csak remenykedni tudok :) az 1 terhessegem teszttel nem is lehetett kimutatni, a 2. Babanal meg a masodik elmaradt menstruaciokor volt pozitiv teszt, es a doki meg nem is latta a terhesseget. Csak mar ott tartok, hogy lassan bebeszelem magamnak a tuneteket :D hanyinger, szedules, szagoktol undor,cici szurkalas,feszules. A kovetkezo tesztet mar csak penteken csinalom meg. Remelem ad nemi remenyt :) annyit mondott meg az orvos, hogy azt latja, hogy most volt tuszoeres es repedes is. De utolag, ezt hogy latja?
2013. nov. 25. 07:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú! Most én ezt nem értem! Ha még látja,hogy repedés, akkor terhesség nem igazán lehet még, hiszen akkor max. pár napja lehetett a repedés. Különben már nem látná!
2013. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy azt latja, hogy az oktoberi menstruaciokor volt tuszoeres es repedes is. De igy tobb, mint 1 honap elteltevel, nem ertem, hogy lathatta.
2013. nov. 25. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az én sem értem, mert ilyet nem igazán tudnak megmondani. Azt esetleg,hogy nem repedt meg és cisztát lát, de azt,hogy egyáltalán megért-e. Hát szerintem azt sehogy!
2013. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem és ultrahangon még petezsák sem volt látható, a doki megnézte a petefészkeimet az ultrahanggal és azt mondta, hogy a jobb petefészekből szabadult ki a pete, de ezt csak azért tudta, mert látta a sárgatestet. Úgy tudom, ez minden ovulációkor kialakul a petefészkekben csak nem terhesség esetén hamarosan felszívódik. Azonban ultrahanggal már a későbbiekben a terhesség során sem látják. Mikor meg a méhlepény átveszi a szerepét, szintén eltűnik.
2013. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor nekem is azt latta, csak mivel ketseges, hogy megmarad-e, ezert nem mondta. Mert folsavat mar szedet velem. Neked pozitiv teszt is volt? Mondjuk valahogy kibirom,bhogy csak penteken teszteljek. Orvos is azt mondta, hogy kb. onnantol mar pozitivot kell, hogy teszteljek, ha baba van a dologban. Egyebkent lehet, hogy azert nem lesz pozitiv a teszt, mert az elozo 2 terhessegemnel us kotelezo volt duphastont stednem, mert kulonben elveteltem volna.
2013. nov. 25. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
drukkolok,írd majd meg.Vérvételre nem küldött el?
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!